June 6, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

ТУТ МОЖЕ БУТИ ВАША ІНФОРМАЦІЯ АБО АНАЛІТИКА

1 min read

УСІМ запрошує до співпраці україноцентричних журналістів з України та діаспори. Ми вдячні будемо, якщо нам підставлять свої плечі досвідчені журналісти.

Але ми також вітаємо й перспективну молодь — україноцентричних студентів вишів та старшокласників загальноосвітніх шкіл, для яких ми запропонуємо онлайнові курси в структурі Українського Університету, яких будемо підтримувати й заохочувати.  

З нашими вимогами до інформаційно-аналітичних матеріалів можна ознайомитися тут. Матеріали для публіукаціх просимо надсилати на адресу електронної пошті: ukrainainc@gmail.com.

У зв‘язку з цим ми розраховуємо на підтримку з боку викладачів університетів, учителів шкіл і, звичайно ж, батьків та родичів студентів і старшокласників, які прочитають цей текст (зв‘язатися з нами).

Нагадуємо, що кожен, хто забажає, може підтримати УСІМ пожертвою (натисніть тут) або хоча б поширенням посилання на цю публікацію в соцмережах та серед друзів і знайомих. 

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.