December 7, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

ҐЕНЕРАЛ БУРБА ПРО МОЖЛИВОГО «КРОТА» У ВЛАДІ

1 min read

Найбільш імовірною причиною провалу спецоперації із захоплення «вагнерівців» є наявність «крота» серед високого керівництва України. Таку думку в ефірі ток-шоу «Свобода слова Савіка Шустера» повідомив тодішній очільник Головного управління розвідки Міністерства оборони України (ГУР МО), генерал-полковник ЗСУ Василь Бурба.

«Перше, або в нас є «кріт». Чому або? Цей провал операції – це тільки ланцюжок тих провалв, які відбувається за останні час. Людей звільняють, у людей забирають документи прикриття. Керівників груп в липні місяці стріляють в Києві. І мало слідство за рік відповісти: в нас є «кріт» чи немає», – пояснив ексочільник ГУР МО.

Василь Бурба додав, що допит, на який його викликали під час розслідування справи, тривав усього сім хвилин і закінчися після того, як генерал запитав слідчого, чому справа не засекречена.

«Це провал. Які причини провалу? Перша причина – у нас є «кріт», який працює на Росію. Друга причина провалу – наша погана підготовка. Третя причина – хороша робота контррозвідки Білорусі, – вважає Василь Бурба.

На його думку провал операції стався «завдяки людям, які перебувають у владних кабінетах».

«Вони, на мою думку, зливають, передають інформацію ворогу», – підсумував Василь Бурба.

Главком

Свобода слова Савіка Шустера: дивитися онлайн відео – нове шоу Савік Шустер на каналі Україна – Телеканал Україна

Василь #Бурба, керівник ГУР МО у 2016-2020 роках, був запрошений на ефір Шустер і одразу отримав виклик на допит в СБУ – на той самий час, на який і було заплановано ефір. Тому генерал приїхав у студію раніше, до допиту, і був змушений висловити свою думку не під час прямого ефіру, а під відеозапис і основні його тези шокують:

  • операцію по «вагнерівцям» було зірвано через дії, які вчинив Офіс Президента України
  • Володимир Зеленський звільнив Бурбу після того, як той почав вимагати проведення розслідування обставин зриву операції
  • всіх офіцерів-розвідників, які працювали над операцією по арешту бойовиків ПВК «Вагнер» було звільнено з лав ЗСУ, документи прикриття – відібрано, охорона – не надана.
  • «злив» даної операції був не єдиним: починаючи з 2020 року було зірвано й інші операції нашої розвідки, законспіровані групи – викрито, багатьох учасників цих операцій (серед яких є і Mikhail Lermontov-Nikolov) було заарештовано і їм пред’явлені підозри у скоєнні різноманітних тяжких злочинів, в одного з офіцерів ГУРу (а саме у Андрей Швед) стріляли прямо у Києві – і вбити його намагались не диверсанти ФСБ, а робітники СБУ. «Свої воюють проти своїх» – сумний підсумок генерала щодо зрадницьких і ганебних дій «зеленої» влади.

P.S.: варто зазначити, що на тему «Вагнергейту» у студію були запрошені і сам президент, а також Андрій #Єрмак, голова СБУ #Баканов, Голова фракції David Braun та очільник ДБР, але жоден з них на ефір не прийшов – чому?..

Євген Шевченко

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.