November 29, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

НАГАДУВАННЯ УКРАЇНСЬКИМ ВІЙСЬКОВИКАМ

1 min read

Вже більш аніж пів місяця найвища влада США – президент Байден, держсекретар Блінкен і голова ЦРУ займаються не Америкою – а Україною. Але ота “субстанція”, яку собі вибрали “втомлені від війни українці” весь цей час займалося фіг зна чим – і аж ніяк не Україною і тими які їх вибрали…

Бо ця “субстанція” займалася грішми – тобто отим “зайвим баблом” яке вони зауважили на рахунках міністерств, державних установ, держкорпорацій – тобто державних монополій. Бо вони круті чуваки і чувіхи, які знають як “косити зелень і євро”. А тому, на якусь таку фігню, як сама Україна, у них немає ні часу ні бажання звертати увагу.

Тому згадувати про Україну і російську загрозу вони почали лише тоді коли їх в це все почали тикати мордою Держдеп, ЦРУ та інші поважні органи Сполучених Штатів Америки.

До цього (майже два тижні) українське РНБО, ОПУ та решта підлеглих установ виспівували пісню “всьо хорошо прекрасная маркіза – фсьо хорошо, фсьо хорошо”.

Врешті (боже благослови Америку) оцю всю імітацію української державності на чолі з Зеленським змусили висловлюватися якось адекватніше.

Наявність російської загрози таки визнали – і українська військова і навіть державна машина почала якось, більш менш адекватно на це реагувати.

Тим не менше – Президент, Держдеп і ЦРУ США надалі продовжують кошмарити “стомлених війною українців” заявами і новинами про те як саме , коли і як конкретно Росія буде атакувати , окуповувати і тероризувати Україну.

Тому я вирішив допомогти нашим теперішні найвірнішим і найнадійнішим союзниками – зрозуміло і коротко викласте те, що ці дивні американці намагаються сповістити нам – мудрим українцям.

Отож:

  1. Росія серйозно, конкретно і незабаром – збирається вторгнутися в Україну.
  2. Це, судячи зі всього, – станеться цієї зими.
  3. Від себе особисто скажу, що це скоріше всього може припасти на зимові різдвяні ( католицькі і православні) свята.

Це стара традиція московських атеїстів-статаністів.

Окрім сатанізму тут велику роль грає те що і в Західній і в Східній Європі – і навіть в Америці цей час всі державні інституції розїжджаються на різдвяні канікули.

А тому майже протягом місяця нема кому приймати всякі державні рішення.

Судячи зі всього це повинно статися синхронно із атакою Китаю на Тайвань – аби оті капіталісти-імперіалісти не знали кого їм захищати в першу чергу – Україну чи Тайвань?

Китай також вже до всього готовий – 11 жовтня відбувся з’їзд Компартії Китаю який надав СІ Цзінь Піну ті ж самі повноваження, які були лише у Мао-Цзедуна. І повернув Китай у той самий стан в якому він був за Мао-Цзе Дуна…

На фото - частина із тих кількох сотень тон боєприпасів та військової амуніції, яку транспортні літаки США вчора і сьогодні терміново доставили до України.
На фото – частина із тих кількох сотень тон боєприпасів та військової амуніції, яку транспортні літаки США вчора і сьогодні терміново доставили до України.

Нагадую, не Зеленському, – а українським військовим.

Володимир Мартинюк

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.