September 23, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

РУСЛАН ДЕМЧЕНКО ПРО ВИКЛИКИ, ЯКІ ЧЕКАЮТЬ УКРАЇНУ

1 min read

Укрінформ опублікував статтю «Чому Росія розкручує новий виток агресії проти України» колишнього реґіонала й нинішнього заступника секретаря РНБО України Руслана Демченка, якому україноцентристи закидають проросійську налаштованість і навіть підозрюють у шпигунстві на користь Росії (див., напр).

Олексій Арестович, радник керівника ОП Андрія Єрмака (останньому україноцентристи також закидають проросійську налаштованість і навіть підозрюють у шпигунстві на користь Росії), презентує цю статтю як таку, що «визначає систему загроз, які актуально склалися перед Україною та знаходяться у найближчий перспективі (2-3 місяці)».

«В Україні чітко розуміють: Кремль не залишить її в спокої, постійно випробовуватиме на міцність, шукатиме нові інструменти та важелі впливу в надії повернути її під свій вплив. Постійно оновлювана тактика російської сторони вимагає від України також шукати нові підходи до стримування агресора, зокрема у рамках т.зв. «розумної» сили. На тлі нинішньої відверто істеричної реакції Кремля на будь-які ініціативи і дії України щодо захисту свого суверенітету, нам варто дотримуватися принципу «менше криків – більше справи», що передбачає зведення до мінімуму гучних провокацій проти агресора, натомість зосередитись на реалізації практичних кроків з прискорення та підвищення ефективності реформ сектору безпеки й оборони, а також комплексної роботи (у взаємодії з партнерами) з усунення потенційних «слабких місць», котрі можуть стати об’єктом деструктивних зусиль Росії. Маємо втілити формулу співіснування з РФ, основою якої є засади Стратегії національної безпеки України: стримування, стійкість і взаємодія», — закінчує свою статтю Р. Демченко.

Посада пана Демченка спонукає бодай тезисно окреслити його бачення стратеґії переможного подолання Україною перелічених у статті викликів. Натомість автор обмежився відстороненим оглядом.

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.