ДОДАТКОВА ЦІНА КВИТКА — 3000 У.О.
1 min read
Screenshot
Несподіваний поворот у рейді ТЦК на концерті “Океану Ельзи”
Почнемо з повідомлення УНІАН, в якому подано й реакцію Святослава Вакарчука на події, що сталися на концерті його групи:
У п’ятницю, 11 жовтня, у Києві відбувся концерт відомого українського гурту “Океан Ельзи”, під час якого співробітники ТЦК влаштували масову перевірку документів та затримання чоловіків. Фронтмен колективу Святослав Вакарчук вперше прокоментував інцидент.
Музикант нагадав, що 12 жовтня гурт відзначає особливе свято – день народження. Рівно 30 років тому було створено “Океан Ельзи”. За словами Вакарчука, для нього це дуже особлива подія. З нагоди річниці колектив анонсував 5 концертів у столичному Палаці спорту, один з яких вже відбувся.
У коментарі ТСН Святослав подякував шанувальникам, які розділили з ним це свято та зазначив, що був радий побачити їх на концерті в Києві. Водночас щодо облави ТЦК та поліції знаменитість і словом не обмовився.
“Ми дуже щасливі, що стільки людей прийшли й приходять нас підтримати, слухають нашу музику. Взагалі для нас це велике свято. Ці 30 років для нас були дуже важливими. Ми дуже вдячні людям за ці 30 років. В тому числі за те, що вони зараз продовжують приходити підтримувати нас. Для нас це просто радість і свято. Це все, що я хочу сказати, єдиний мій коментар. Крапка”, – заявив Вакарчук.
Після завершення концерту під стінами Палацу Спорту на відвідувачів чекало пів сотні працівників ТЦК та правоохоронців. Вони почали масово перевіряти документи у військовозобов’язаних чоловіків. Ба більше, за даними журналістів декого з чоловіків навіть було затримано й відвезено у ТЦК. А також чимало відвідувачів отримали повістки.
Присутні скандували військкомам та поліцейським “Ганьба”, однак вони не реагували на це та продовжували силою затримувати чоловіків.
Після облави ТЦК на першому концерті фани “Океану Ельзи” почали масово виставляти на продаж квитки на наступні виступи гурту. Більшість шанувальників намагається продати квитки за дуже низькими цінами.
Нагадаємо, раніше гурт “Океан Ельзи” потрапив у скандал через ДТП із наїздом на чотирьох людей. Музиканти дали коментар з цього приводу.
На концерті Океан Ельзи ТЦК перевіряли документи – що про це відомо — Ексклюзив ТСН
***
Здавалося б, справа минулих днів, і тему можна уже закрити. Та ось у соцмережах зʼявляється повідомлення, з якого випливає: якщо не всі, то більшість затриманих ТЦК державна машина мобілізації відпустила на волю.

«І чого бидло не кричить — перемога?» — перша реакція на запис у коментарях.
«Звідки ця інформація?» — цікавиться коментатор у автора запису.
«Від одного з них, — відповідає автор запису: — З точки зору здорового глузду, це був банальний гоп-стоп. При чому це найвища ціна мені відома за те, що просто відпустили».
«Це зовсім недорого. В Одесі білетики по 20 тисяч продають. Тобто кого на вулиці зловили – випускають за 20 тисяч доларів», — зауважує інший коментатор.
«Нічого екстраординарного, чистий бізнес», — вважає ще один коментатор.
«В країні давно йде обілечування, а незгодних і дуже балакучих — у СІЗО», — додає інший коментатор.
«А вони не бояться, що їх коли-небудь переловлять і “обілетять”?» — завершує обговорення останній коментатор.
***
Цікавий поворот, чи не так?
