November 29, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

ГОЛОВНИЙ ВОРОГ ​УКРАЇНИ

1 min read

Шкода, якої завдала Тимошенко Україні

В українському сеґменті соцмереж актуалізують текст Юрія Каракая, написаний 2021 року. Цей текст справді вартий уваги і актуалізації.

* * *

Країною править українофоб, злодій, аферист і державний зрадник, але він не головний у рейтингу ворогів держави.

Пальма першості, безумовно, належить Юлії Володимирівні Тимошенко, газовій принцесі, справжній бандитці, подрузі Матроса і партнерці Лазаренка, яка про офшори знала все, коли Вова ще навіть рояль не опанував, яка знищила весь проукраїнський політикум, скурвила всю творчу інтеліґенцію, залишивши за собою випалене поле, на яке так легко зайшов бандит Янукович і лише тому, що мав пристойніший вигляд за банду бютівців.

Можна довго згадувати і розвал помаранчевої коаліції, і наклеп на Порошенка, і відмову від НАТО, і газові угоди, і ШирКу з регіоналами, і зраду Грузії… Тільки хотілося б нагадати читачам головну справу її підлого життя, справу компанії Vanco Prikerchenskaya Ltd., яка у 2006 році виграла тендер на розробку шельфу Чорного моря. Цей проект був більшим ніж ПДЧ, важливішим за асоціацію з ЄС, це була гарантія національної безбеки!

Там, де працюють вишки американських нафтових компаній, — стоїть флот Сполучених Штатів. Видуботок Vanco нафти і газу гарантував енергетичну незалежність, інвестиції американських кампаній, стабільний розвиток економіки і демократії для України.

Чи зміг би Путін висаджувати десант у Керчі, якби там стояли фрегати США? І саме тому першим же кроком уряду Тимошенко, після перемоги у 2008 році, став розрив контракту з американцями. Через шість років ми втратили і шельф, і Крим.

Зеленський лиш похідна тих сумних, недоосмислених досі подій, маленький нащадок Великої Популістки.

Юрій Каракай

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.