September 26, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

ВІЙНИ ВИГРАЮТЬ У ТИЛУ

1 min read

Минає другий рік «широкоштанної» агресії проти України. Але насправді ми відкрито та відверто є об’єктом ворожого посягання вже три десятки років поспіль. Одразу після проголошення курсу на Незалежність ми стали об’єктом тотального посягання, що потребує військового захисту в тому числі.

На жаль, проста істина, яку численну кількість разів різними словами говорили та писали державні діячі, так і не усвідомлена українцями. Політичні діячі, які пережили війни та національні катастрофи, наполягали на тому, що війни виграють виключно через організацію роботи тилу. Запорукою перемоги завжди була і буде Економіка. Власна Економіка.

Під час бойових зіткнень на театрі бойових дій відбувається виключно утилізація та знищення усього того, що створюється в тилу. Будь-яка річ, що прийшла у воюючі підрозділи Збройних сил вже має списуватись з рахунків …

Збройні сили є інструментами ведення війни, але ніяк не тими, хто задає обсяги та номенклатуру виробництва. Військовики можуть лише надати список завдань, які вони можуть-здатні вирішувати почергово. Але й тут, військові командири не є замовниками номенклатури виробництва. Вони лише виконавці і воюють із застосуванням виключно того, що їм дали до рук. Така вже їх природня функція, вони не створюють матеріальних цінностей…

Війни ведуть політики. Війни виграють управлінці, які спромоглись вибудувати потужну виробничу базу. Виграють ті, які створюють і забезпечують роботу в необхідному режимі валовий випуск-виробництво продуктів харчування, станків, машин, озброєнь різноманітної номенклатури, підготовку військовиків та організовують умови життя для невоюючих людей в середині країни. Такі умови життя(!), які є непереборне бажання захищати.

Війни виграють не генерали… війни виграють політичні діячі, які спроможні консолідувати країну на життя в умовах воєнного стану. Прості політики, які можуть спокійно займатись буденними справами забезпечення життя людей. Які спроможні дбати про народження та виховання дітей, розуміють потреби населення країни у відпочинку та роботі… для яких війна є просто роботою без галасу та помпезності.

Війни виграють через налагодження буденного життя у тому режимі, що забезпечує достатню кількість грошей аби перемогти ворогів та ще й забезпечити виживання як умога більшої кількості простих людей. При цьому буденність, є головним мірилом ефективності.

Проста істина, яку треба усвідомити українцям для того, щоб виграти війну за життя та заради життя наступних поколінь.

Олександр Новохацький


Ваша підтримка Української Світової Інформаційної Мережі дуже важлива. Підпишіться, щоб отримувати оновлення на електронну пошту. Складіть пожертву на УСІМ. Дякуємо!

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.