September 24, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

ЩО НЕ ТАК ІЗ СИМВОЛАМИ УКРАЇНИ

1 min read

Пояснює нумеролоґ Євген Грицько

Запрошуємо вас подивитися коротке відео, в якому пояснено, що не так із символікою України, підготовлене незалежним медія «ПравдаТУТ»:

Від УСІМ:

Ми розміщуємо це коротке відео з поясненнями Є. Грицька як фахівця з колористики та матриці цифр, оскільки воно відображає і нашу позицію щодо необхідності повернення Україні її питомого прапора.

Пан Грицько за синьожовтий прапор враждує на комуніста Леоніда Кравчука, який, мовляв, вибрав саме такий прапор, хоча насправді було не так.

На час проголошення незалежності України Л. Кравчук був під великим впливом людей з бандерівської ОУН, яка користувалася синьожовтим прапором і які були проти того, щоб використовувати жовтоблакитний прапор мельниківців.

Про Центральну Раду та Директорію, не кажучи вже про Українську Державу гетьмана Павла Скоропадського тоді, здається, навіть не згадували.

На закони ґеральдики ніхто не зважав і зважати не хотів.

На догоду вимогам історичного моменту журналіст і історик Володимир Сергійчук написав цілу книжечку, в якій сфальсифікував докази, що в Україні завжди переважав синьожовтий прапор.

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.