February 7, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

Цей незручний волонтер Олексій Оскер

Волонтер Олексій Оскер записав відео, в якому відповідає на численні запитання своїх прихильників.

Цілком можливо, що ви його не знайдете, перейшовши за посиланням у Фейсбуці. Очевидно, доступ до цього відео фільтрують зацікавлені служби.

Воно й не дивно: Оскер зажив собі такої слави, що провладні ЗМІ в Україні створили йому образ шахрая, колаборанта, аґента російського ІПСО і т.ін.

Так, Олексій — людина суперечлива, і не все в його словах і вчинках може подобатися. Тим більше, що його ще недавнє минуле було пов’язане з Радикальною партією Ляшка.

Війна Росії в Україні зробила його волонтером, і волонтером особливим. Складне раннє дитинство проявилося особливою чутливістю до чужих проблем і потрем.

Як волонтер, він особливий тим, що задовольняє потреби тих українських вояків, які перебувають на самісінькому передньому краї, куди інші волонтери не їздять.

На цьому, зокрема, грунті у нього виникло протистояння з Сергієм Притулою, який довозить свою допомогу до віддалених від передової командних пунктів.

Звісно, така позиція Оскера як волонтера дражнить людей у високих владних кабінетах. Тим більше що він називає імена нечистих на руку осіб і чеше правду-матінку.

Якщо нашим читачам відкриється посилання, надане вище, вони можуть самі зробити висновок про те, наскільки відданим Україні є Оскер.

Нижче ми подаємо посилання на інні відеоматеріали, які доповнюють або пояснюють багато чого з того, про що Олексій.

У другому відео радимо вам звернути увагу на фрагмент, присвячений поїздці Олексія та його партнерки у телешоу «Одруження наосліп» до його матері на Сумщину.

Сирота й інвалід з раннього дитинства, Олексієві пощастило потрапити на виховання в чудову родину, травмовану втратою власної дитини, яка повернула йому здоров’я, дала добре виховання й хорошу освіту.

Саме цим і пояснюється загострене відчуття справедливості у Оскера, який часом вдається до зловживання статусом помічника народного депутата (презентуючи себе як представника Верховної Ради) або позиціонуючи себе журналістом (хоч таким він — блоґер — не є ні за освітою, ні за досвідом роботи).

Будучи успішним ресторатором, він надбав собі і квартиру, і будинок у передмісті, але з початком війни усе своє багатство Оскер пустив на волонтерську діяльність, і тепер свої відео записує з невеликого орендованого помешкання…

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.