March 20, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

КІССІНДЖЕР ПРО ВІЙНУ РОСІЇ В УКРАЇНІ

1 min read

Генрі Кіссінджер радить Україні і Заходу не йти війною на Росію, поступитися чим можна і втриматися в тому становищі, яке було до повномасштабної війни —status quo ante.

Насамперед, каже мій товариш, нехай він це свому Путіну скаже.

Але мені сподобалося, що древній Кіссінджер почав переконувати світ, що Росія все ж таки важлива для планети. Судячи з його слів, він, по суті, виправдовує смисл її існування.

Що тут сказати?

По-перше, така реакція прагматичного Кіссінджера —це добрий знак, бо означає, що Кремль шокований майбутніми перспективами.

По-друге, прагматичний ум Кіссінджера поки не приймає нових обставин такого явища міжнародних відносин, як поразка Росії і перемога України. Просто не приймає, бо не розуміє наслідків.

Ну і третє. Кіссінджеру належить така геополітична прогресія. Об’єднання Німеччини важливіше, ніж розвиток Європейського Союзу. Розпад Радянського Союзу важливіший, ніж об’єднання Німеччини. Підйом Китаю та Індії важливіший, ніж розпад Радянського Союзу.

До цієї історичної парадигми можна додати лише дві речі.

Перемога України над Росією важливіша, ніж вся попередня історична ієрархія, бо створює якісно нову геополітичну реальність.

І друге. Можна прислухатися до древніх мудреців, але жити треба своїм життям. Бо воно наше.

І наші мудреці — це наші Збройні Сили.

Не майте сумніву, коли через десяток років Кіссінджер знову виступатиме на Давосі, він погодиться з нашою правотою.

Данило Лубківський

* * *

А ви додали свій підпис до Звернення?

ЗВЕРНЕННЯ ПРЕДСТАВНИКІВ СВІТОВОГО УКРАЇНСТВА Й НАРОДІВ, ЯКІ ПІДТРИМУЮТЬ УКРАЇНУ Й УКРАЇНЦІВ У ЇХНІЙ СПРАВЕДЛИВІЙ ВІЙНІ ПРОТИ РОСІЙСЬКОГО АҐРЕСОРА

Щоб додати ваш підпис, вишліть на ел. пошту ukrainainternational@gmail.com свої ім‘я та прізвище, вкажіть рід занять і посаду, а також місто, штат (регіон) і країну свого проживання.

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.