November 28, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

ЯК «ЗДАВАЛИ В ПОЛОН» ЗАХИСНИКІВ МАРІУПОРЯ

1 min read

1.

Поранених з “Азовсталі” вивезли до окупованого Новоазовська. Тих, які цілі, нібито вивозять в тюрму Оленівка біля Єнакієвого. Про таке повідомило агентство “Рейтерс”.

Захисники Азовсталі опублікували повідомлення, з якого можна зрозуміти, що вони, по узгодженню з президентом України, здаються в полон.

В ОПУ тим часом кажуть що незабаром буде відповідне повідомлення від президента.

2.

Давайте будемо чесними, — сьогодні вночі захисників Азовсталі не рятували — їх просто “здавали в полон”.

З наведеного мною тексту, зокрема, цифр поранених і полонених, які не то погодилися, не то були просто здані в полон, в той полон здалися не всі — і навіть, можливо, й не більшість захисників Азовсталі.

Із останнього речення наведеної мною цитати повідомлення Генштабу ЗСУ випливає, що на Азовсталі надалі залишають оборонці і навіть цивільні люди які відмовилися здаватися.

Тому, що “військова доктрина” нашого президента по суті надалі залишилася тією самою, що й і в 2019 році — “Треба просто перестати стріляти”.

І в понеділок 16 травня у Маріуполі на Азовсталі вона продовжувалася виконуватися.

Раджу звернути увагу на нижче наведений мною абзац повідомлення Генштабу ЗСУ. Зокрема, на те, що я виділив і підкреслив.

Для Путіна зараз вкрай важливо продемонструвати для своїх зомбованих підвладних якусь “історичну Перемогу” — щось таке в стилі “взяття Рейхстаґу”.

Схоже, в понеділок ввечері йому в цьому підіграли…

Чи з того щось вийде, і чи це виявиться чимось хорошим – незабаром побачимо.

3.

Мій попередній пост викликав запеклу дискусію, причому саме серед моїх друзів по Фейсбуку.

Очевидно, що їх так само, як і мене, схвилювало, стривожило, а багатьох і обурило, все те, що зараз відбувається в Маріуполі — вірніше, на території Азовсталі.

Я так само, як і всі, намагався зрозуміти суть і причини того, що ми зараз спостерігаємо в оточеній Азовсталі і навколо неї.

Переглядав найрізноманітнішу інформацію і шукав пояснення щодо цього.

Приблизно так само, як у лютому цього 2022 року, я бігав по Ірпеню, шукаючи все те, що тільки може стріляти і вибухати — чи принаймні тих, які могли підказати, де це все можна взяти.

Так-от, тоді я зрозумів, що головною причиною отих проблем Ірпеня, Бучі, Ворзеля і всіх їх околиць, з Києвом разом, стала тодішня оборонна доктрина всенародно обраного Україною президента Зеленського.

Це та доктрина, яка просто, зрозуміло і доступно кожному була сформульована словами:
“Надо просто перестать стрелять”.

Властиво, з цією непорушною військовою доктриною Президент Зеленський зустрів 24 лютого вторгнення російської армії ,

І потім Президент, судячи зі всього, в той же час, коли я бігав по Ірпеню, також бігав і шукав на Банковій і по Києву те саме, що й я — те, що може стріляти і підривати “російських друзів”.

Але ж доктрина, яка впроваджувалася аж цілих три роки, не могла так собі зникнути просто за нікчемні три місяці. Навіть три місяці війни з тим, з ким “Надо просто перестать стрелять”.

Тому, що це замало часу для анігіляції цілої і дуже серйозної державно-оборонної доктрини.

Так-от, те, що зараз діється в Маріуполі і Азовсталі, це наслідок втілення військової доктрини “Надо просто перестать стрелять”.

Але найбільша загадка полягає не в цьому, а в тому, як саме народ, який зараз впевнено отримує репутацію найгрізнішого військового супротивника у всьому світі, навіть для Китаю, і навіть серед багатьох наших союзників, зумів вибрати собі за президента персону, яка прокламувала “Надо просто перестать стрелять”, в якості своєї президентської стратегічної оборонної концепції?

Володимир Мартинюк

* * *

А ви додали свій підпис до Звернення?

ЗВЕРНЕННЯ ПРЕДСТАВНИКІВ СВІТОВОГО УКРАЇНСТВА Й НАРОДІВ, ЯКІ ПІДТРИМУЮТЬ УКРАЇНУ Й УКРАЇНЦІВ У ЇХНІЙ СПРАВЕДЛИВІЙ ВІЙНІ ПРОТИ РОСІЙСЬКОГО АҐРЕСОРА – Ukrainian University Club

Щоб додати ваш підпис, вишліть на ел. пошту ukrainainternational@gmail.comсвої ім‘я та прізвище так, як вони записані у вашому паспорті, вкажіть рід занять і посаду, а також місто, штат (регіон) і країну свого проживання.

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.