September 24, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

ІНІЦІАТИВА ЛЕСІ НИКИТЮК

1 min read

Мені чомусь здається, що солдатові в окопі буде приємно дізнатися, що жінки заради нього хочуть виглядати красиво. Це я до того, що у мене в стрічці регулярно зустрічається осуд якоїсь Лесі Никитюк, яка опублікувала своє чепурне фото і написала, що всі жінки так мають виглядати для своїх чоловіків.

Чоловік побачить це в окопі і навіть якщо прийде йому в голову думка, що це патріархальний підхід, йому все одно стане тепло і додасться крапелька мотивації захищати Україну.

Це все одно як феміністці поцілувати руку або подати їй при виході з транспорту. Тільки остання догматична дурепа буде противитися цьому.

Критики пишуть, мовляв, жінки в окопах, або жінки під обстрілами десь в завалах можуть образитися. Ну, автори цих критичних звинувачень, мабуть, вважають наших жінок недоумкуватими, здатними ображатися на будь-які прояви життя.

Це все від рухів, які маскуються під лібералізм, але де факто такими не є, бо понапридумували всіляких догм, крок вліво або вправо від яких счітаєцца пабєг. Хтось вживе якийсь не дуже точний вислів і на нього тут же навісять ярлик.

Зрештою, якщо комусь не подобається підхід від невідомої мені Лесі Никитюк, то він може запропонувати свій. І хай вони — ні, не конкурують, а доповнюють один одного.

Юрій Луканов

Від УСІМ:

А ви додали свій підпис до Звернення?

ЗВЕРНЕННЯ ПРЕДСТАВНИКІВ СВІТОВОГО УКРАЇНСТВА Й НАРОДІВ, ЯКІ ПІДТРИМУЮТЬ УКРАЇНУ Й УКРАЇНЦІВ У ЇХНІЙ СПРАВЕДЛИВІЙ ВІЙНІ ПРОТИ РОСІЙСЬКОГО АҐРЕСОРА

Щоб додати ваш підпис, вишліть на ел. пошту ukrainainternational@gmail.comсвої ім‘я та прізвище так, як вони записані у вашому паспорті, вкажіть рід занять і посаду, а також місто, штат (регіон) і країну свого проживання.

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.