September 23, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

СЕНАТОР РЕНД ПОЛ ЗАБЛОКУВАВ УХВАЛЕННЯ ПАКЕТУ ДОПОМОГИ УКРАЇНІ

1 min read

Сенатор-республіканець Ренд Пол заблокував двопартійні зусилля Сенату щодо швидкого ухвалення пакету на $40 млрд допомоги для України.

Попри заклики лідерів обох партій, Ренд Пол наполягає на своїй поправці, яка вимагатиме запровадження спеціального інспектора, що слідкуватиме за використанням військової допомоги для України.

“Я присягав Конституції США, а не якій-небудь іноземній державі… Ми не можемо врятувати Україну, прирікаючи економіку США”, — сказав у своєму виступі Ренд Пол.

В обох партіях та в Білому домі наполягають, щоб пакет для України ухвалили якомога швидше.

Очікуємо голосування наступного тижня.

Остап Яриш

АЛЬТЕРНАТИВНИЙ ПОГЛЯД | ANOTHER POINT OF VIEW

Rand Paul is the only (!) senator out of 100 (!) who voted against providing $40 billion aid to Ukraine, and thus has delayed the so needed help for at least one week. This decision will cost many Ukrainian lives. I am sickened by this and I urge fellow Americans to make sure that Rand Paul is not re-elected!

Roman Sheremeta

Від УСІМ:

З огляду на високий рівень корупції в Україні, до сенатора Ренда Пола варто було б прислухатися. Ми упродовж років обстоюємо думку про те, що будь-яка фінансова допомога Україні з боку зарубіжних країн мала б контролюватися за участю некорумпованих представників української діаспори.

* * *

А ви додали свій підпис до Звернення?

ЗВЕРНЕННЯ ПРЕДСТАВНИКІВ СВІТОВОГО УКРАЇНСТВА Й НАРОДІВ, ЯКІ ПІДТРИМУЮТЬ УКРАЇНУ Й УКРАЇНЦІВ У ЇХНІЙ СПРАВЕДЛИВІЙ ВІЙНІ ПРОТИ РОСІЙСЬКОГО АҐРЕСОРА

Щоб додати ваш підпис, вишліть на ел. пошту ukrainainternational@gmail.comсвої ім‘я та прізвище так, як вони записані у вашому паспорті, вкажіть рід занять і посаду, а також місто, штат (регіон) і країну свого проживання.

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.