September 26, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

ВІЙНА РФ В УКРАЇНІ: ПРИЧИНИ І НАСЛІДКИ

1 min read

Пропонуємо увазі наших читачів розлогий текст Вадима Лабаса. Орфоґрафію й стилістику автора збережено.

ДО БІСА ДЕВ’ЯТЕ ТРАВНЯ

До біса 9 травня. Не на часі писати про політику. Не на часі писати про загиблих — за ними ми будемо плакати після перемоги. На часі думати про живих і зменшувати втрати вже сьогодні.

З вчорашнього вечора не виходить з голови то єдине слово арестовича “про@балі”.
Приберу всі емоції від того “про@балі” і напишу про те, що вже давно думають більшість з вас.

Не було ніякого “про@балі”. Був нормальний план у рф по захопленню України. Була напрацьована агентура на всіх ланках влади — від місцевої, до центральної, яка повинна була відкрити ворота наших міст.
На момент вторгнення кремль мав таку картину:

Всі кордони розміновані, основні сили ЗСУ відведенні на схід країни. На захист держави могли стати декілька тисяч ТРО, які до цього бігали з дерев’яними автоматами, поліція і нацгвардія озброєна легкою зброєю, які по ідеї покидають ту зброю і повтікають, як тільки побачать танк, і нечисленні, небоєздатні залишки ЗСУ, які залишились на місцях постійної дислокації.

Після ракетного обстрілу дислокацій ЗСУ, сили оборони України складалися б з максимально до тисячі цивільних озброєних легкою зброєю у кожному місті. І на ці сили у росіян була забезпечена велика перевага в кількості і озброєнні, якої з головою вистачало для захоплення будь-якого міста України включно з Київом.

Тому три дні. Тому “нацгвардия” з щитами і касками. І це було реально. І поки б ЗСУ зі сходу йшло на допомогу, орки б вже зайняли міста. І картина війни була б прямо протилежною. Міста штурмувати прийшлось би нам. А сил для цього у нашої армії нема.

Не змогли росіяни прорахувати, що декілька тисяч по всій країні ТРО, за ліченні години, немов птах фенікс, виросте до двох сотень армії. Що поліція і нацгвардія, в переважній більшості, не кине зброю, а прийме перший удар. Що залишки ЗСУ, під ракетним обстрілом виведуть техніку, і полетять/поїдуть захищати країну проти перевагаючого супротивника.

Але давайте будемо чесними перед собою, цього передбачити не зміг би і ніхто із нас.

Відкрите питання залишається по участі Зеленського. Він або був співучасником цього злива, або, скоріш за все, його оточення використало його як дурня. Зеленського ніхто не збирався вбивати. Він потрібен був живий для передачі повноважень “временному правительству”. Всі чудово розуміли, що під дулом пістолета і гарантії збереження життя він запише будь-який ролік з будь-якою промовою. І це конче необхідно було путіну для легалізації окупації України.

В будь-якому разі, коли вже очевидно, що країну зливали, а агентурою росіян просто засіяно на всіх ланках влади, відсутність кадрових змін, а також відсутність затримання високих щурів у владі, говорить про злочину недбалість президента. І якщо його це мало турбує, хай подумає про своє життя, яке очевидно під загрозою при такому насиченні кротів у наближеному оточенні. Але краще хай подумає скільки життів воїнів і цивільних зможуть злити ці щури.

І на останок. “Про@бали” не 24. “Про@бали” в 19, коли замість кваліфікованих кадрів понаставляли своїх тупих друзів, які своєю чергою оточили себе зрадниками і дозволили росії напрацювати таку широку агентуру в нашій країні. Саме з цього почався повномасштабний наступ росії.

ПРОДОВЖИМО..,

А ви думали, як саме рф ставила б свою владу в Україні, якби в неї все вийшло?

Помилково вважати, що наш ворог тупий і має примітивний початковий план захоплення нашої держави. Це дуже зручно, але помилково.

Просто завоювати країну в центрі Європи у 21 столітті і отримати мовчазну реакцію світу неможливо. Путін кгбіст, а не воїн і його методи відповідні. Йому треба було мінімізувати втрати від санкцій, йому треба було створювати ситуацію “не все так однозначно” для своїх друзів у Європі, йому треба було створювати ситуацію, яка б дала йому можливість маневрувати і надовго закріпитися в Україні.

Улюблений метод путіна — це створення дзеркальної ситуації. Дзеркальна ситуація — це схожий потік подій попереднього часу, який дає можливість сказати : “чому тоді це можна було, а зараз ні?”. І така ситуація в нього вже була.

Україна — це суверена держава зі своєю Конституцією і законами. І тому, щоб захоплення хоч якось можна було легалізувати, процедура передачі влади повинна бути більш менш відповідна законам України. Саме тому в Херсоні і інших окупованих містах росіяни намагалися зібрати депутатів місцевого самоврядування і їхнім голосуванням призначити нову владу.

Щодо центральної влади України. Так чи інакше, путіну треба було усувати Зеленського від посади. Не вбивати, бо вбивство президента країни ніхто б ніколи не прийняв, а саме усувати. Було два можливих варіанта: Зеленський біжить з Київа, Зеленського беруть в полон і змушують скласти повноваження. Я впевнений, що путін віддавав перевагу першому варіанту, бо цей варіант повністю відповідав би подіям 14 року, коли янукович покинув свою посаду. Але і перший і другий варіант мали однакове продовження — голосування Верховної Ради за призначення тимчасового керівництва країни.

Я дуже добре пам’ятаю, як на другий день війни Київом ширились чутки, що ВР збирається на засідання і призначить медведчука головним в країні. Для реалізації такого плану хтось, хто має вплив на депутатів ВР, мав забезпечити наявність цих депутатів в залі засідання і правильне натискання на кнопочку. Таких людей не багато.

40+ голосів дало б “опзж”, але цього замало і треба ще 180-190. Можливо якусь кількість депутатів назбирали з “довіри” і позафракційних, але і цього не достатньо. Зрозуміло, що без голосів “слуги народа” таке голосування не пройшло б.
Тому саме логічне питання: хто саме мав великий вплив на депутатів партії “слуги народа” і теоретично міг забезпечити їх наявність в залі і правильне для росіян голосування?

Відповідь на це питання складається з прізвищ, які можна перерахувати на пальцях однієї руки. І всі ці прізвища досі сидять на Банковій і продовжують свою діяльність.

Хочете спасти країну? Починайте, бляха, працювати! Шукайте щурів у владі, тягніть депутатів на поліграф з питаннями: “чи велись розмови за таке голосування?”, “хто саме вів ці розмови?”. Заарештовуйте зрадників. Бо вони ще дуже багато лиха нароблять для нашої країни.
Те, що росіяни реалізовують в Херсоні, — це міні план, який вони реалізовували б в Київі. Це очевидно всім, крім влади, спецслужбам і президента.

Вадим Лабас

Від УСІМ:

А ви додали свій підпис до Звернення?

ЗВЕРНЕННЯ ПРЕДСТАВНИКІВ СВІТОВОГО УКРАЇНСТВА Й НАРОДІВ, ЯКІ ПІДТРИМУЮТЬ УКРАЇНУ Й УКРАЇНЦІВ У ЇХНІЙ СПРАВЕДЛИВІЙ ВІЙНІ ПРОТИ РОСІЙСЬКОГО АҐРЕСОРА

Щоб додати ваш підпис, вишліть на ел. пошту ukrainainternational@gmail.comсвої ім‘я та прізвище так, як вони записані у вашому паспорті, вкажіть рід занять і посаду, а також місто, штат (регіон) і країну свого проживання.

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.