September 26, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

«ПОБЄДОБЕСІЄ» І УПОКОРЕННЯ УКРАЇНИ

1 min read

НЕ ВТЕКТИ МАЛО. ТРЕБА ЩЕ РОЗУМІТИ, ЗАРАДИ ЧОГО НЕ ВТЕКТИ

Я не згадую ебонітові палички і гру на роялі. Але: “Наш ворог мріяв, щоб ми відмовилися відзначати 9 травня і перемогу над нацизмом”, — сказав Зеленський. Отут він мене збентежив. Якби уявити таку неможливу річ, що уйло перемогло, то свято пабєдабєсія розквітло б у підкореній Україні (чи як би тоді вона називалася?) ще більш буйним квітом. До 9 травня додалася б ще одна дата: упокорення України. І на урочистості з цих двох приводів виганяли б під дулом автоматів.

Зеленський не просто сказав. Він ще й зробив: заблокував проект закону, який пропонував відмовитися від “свята перемоги”, але відзначати День пам’яті 8 травня з усією цивілізованою частиною людства.

Кажуть: молодець, бо не втік. І я кажу: молодець. Правда, при цьому підкреслюю, що не втекти цього мало, щоб стати на один рівень з Черчілем. Для чого не втікав? За що ти битися збирався? Якщо ти за 9 травня чіпляєшся,то, виходить, що ти, як і хуйло, воюєш за минуле? За те, щоб у нас тривав совок тільки без війни? Так, може, варто ще й пам’ятники Леніна відновити? Он москалі вже роблять це на окупованих територіях.

Так, може, звідси було прагнення погодитися на нейтральний статус? Бо в нейтральній, де факто підпорядкованій хуйлу, Україні можна і 9 травня пишно з безсмертним полком святкувати і навіть совковоподібних “Сватів” знімати. Коротше, не втекти мало. Треба ще розуміти заради чого не втекти. Якщо заради урочистого відзначення перемоги Гулагу над Бухенвальдом, то чи варто було залишатися?

Юрій Луканов

ВІРУС «ПОБЄДОБЄСІЯ» ЗДОХ

В окупованому Херсоні

Вірус “побєдобєсія” здох. У Херсоні його прищеплювали “рускомірци” з комуняк, медведчуківці та жопоблоківці. Люди йшли колонами на Пагорб Слави, до Меморіалу Небесних сотні до інших пам’ятників, щоб вшанувати полеглих фронтовиків та визволителів міста. По- людськи й без фанатизму.

Сьогодні містяни проігнорували заходи окупантів. Даром вони монтували телеекран на площі Свободи, загорожували пам’ятний знак херсонцям, що загинули вже в цій війні. Люди принесли квіти до постамента і розходилися.

Загарбники привезли “масовку” з Криму. Їх відрізняла або неохайність, або спортивно-туристичний одяг. Одиниці начепили на груди “колорадський” бантик. Більшість розсмокталися містом, як муляка на течії. Організатори одержали ” празнік со слєзамі”.

Мене вчора кілька друзів просили не висовуватися. Пообіцяв. Однак ще один друг попрохав зранку забрати для нього ліки. І я поїхав. На кожному крузі дорогою на Таврійським масив стояли броньовики й Урали. Обшукували авто й маршрутки. Крізь мене двічі подивилися в даль і пройшли салоном до тих, у кого великі сумки і … молодість. А в мене …дуля в кишені!

Віктор Тютюн

КРИК ЛЮДИНИ З НОЖЕМ, ВСТРОМЛЕНИМ У СПИНУ

Наскільки правильним і сильним був вчорашній виступ президента Зеленського, настільки ж хибним і непотрібним нинішній.

Тези «ми нікому не віддамо 9 травня» схожі на крик людини з ножем, встромленим у спину, «я ніколи не віддам ножа».

І наш ворог не мріє, що ми відмовимося від 9 травня. Навпаки він згадує про те, як ми відзначали його разом і мріє, що це станеться знову. Бо це буде його перемога.

Володимир В‘ятрович

ЗАПИТАННЯ ДНЯ: ХТО РОЗМІНУВАВ ЧОНГАР?

Від УСІМ:

А ви додали свій підпис до Звернення?

ЗВЕРНЕННЯ ПРЕДСТАВНИКІВ СВІТОВОГО УКРАЇНСТВА Й НАРОДІВ, ЯКІ ПІДТРИМУЮТЬ УКРАЇНУ Й УКРАЇНЦІВ У ЇХНІЙ СПРАВЕДЛИВІЙ ВІЙНІ ПРОТИ РОСІЙСЬКОГО АҐРЕСОРА

Щоб додати ваш підпис, вишліть на ел. пошту ukrainainternational@gmail.comсвої ім‘я та прізвище так, як вони записані у вашому паспорті, вкажіть рід занять і посаду, а також місто, штат (регіон) і країну свого проживання.

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.