October 3, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

ЩО СТОЇТЬ ЗА МИРНИМИ ПЕРЕГОВОРАМИ ЗЕЛЕНСЬКОГО

1 min read

Вже всі країни знають, що стоїть за мирними переговорами Зеленского?

Польща не підтримає як гарант мирну угоду зі здачею українських територій РФ, —заявив голова відділу міжнародної політики Офісу президента Польщі Якуба Кумоха: «Якщо буде досягнуто мирну угоду, нас цікавить тільки така, яка гарантує територіальну цілісність України та її незалежність».

Путін має вивести війська з України, повернення на позиції “до 24 лютого” не буде, — глава МЗС Німеччини Анален Бербок.

Дякую, частіше робіть такі заяви, а то нашому боневтіку дуже кортить пасрєдінє України домовитись.

Попали Зеленські, Єрмаки, Арахамії, Данилови, Стефанчуки…. Гавкали в бік Заходу, НАТО, які нібито їм щось винні, хоча могли б на шашлик запросити, сподіваючись викликати в українців негативи до них, зображували їх боягузами, а себе героями.

А Захід і НАТО взяв і дав зброю, яку від нього вимагали, багато зброї, та ще й Рамштадську коаліцію створив. Але ж не для того, щоб руками Арахамій та Чалих влада «тогощоневтік» підписала крокзакроком капітуляцію України за сценарієм пуйла.

Що тепер придумають в Охфісі Єрмака-Татарова, щоб виправдати своє бажання заглядати в оч(к)и вбивці і терориста путлєра?

Україна попросила Китай про гарантії безпеки, — заявив цілий міністр Кулеба. Ви вдумайтесь і зрозумійте всю ситуацію? Ти просиш зброю, ленд-ліз, 33 мільярда на Заході, тобі дали, а ти просиш гарантії в Китаю, у супротивника США і союзника раші. У країни, яка дала добро х..лу на все те, що зараз твориться, в Україні, яка дала добро на Бучу і Маріуполь…

Важко водночас імітувати патріота і працювати на бородату бабушку. Оман їхнє всьо.

…ВР України досі не готова розглянути законопроєкт 7297, який передбачає відзначення перемоги над нацизмом не разом з рашавбивцями 9 травня, а разом з Європою і НАТО, днем раніше 8 травня. Власне в день, коли і завершилася війна в Європі.
Проти — парламентська більшість «Слуг народу».

Зиновій Гузар

До теми:

А ви додали свій підпис до Звернення?

ЗВЕРНЕННЯ ПРЕДСТАВНИКІВ СВІТОВОГО УКРАЇНСТВА Й НАРОДІВ, ЯКІ ПІДТРИМУЮТЬ УКРАЇНУ Й УКРАЇНЦІВ У ЇХНІЙ СПРАВЕДЛИВІЙ ВІЙНІ ПРОТИ РОСІЙСЬКОГО АҐРЕСОРА.

Щоб додати ваш підпис, вишліть на ел. пошту ukrainainternational@gmail.comсвої ім‘я та прізвище так, як вони записані у вашому паспорті, вкажіть рід занять і посаду, а також місто, штат (регіон) і країну свого проживання.

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.