December 5, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

СЗР РФ РОЗКАЗУЄ МОСКОВСЬКИМ УЧИТЕЛЯМ, ЯК ТРЕБА ПОДАВАТИ ВІЙНУ В УКРАЇНІ

1 min read

Вчора у Москві пройшла загальноміська педрада для класних керівників, під час якої вчителям розповіли, як їм слід говорити з дітьми про війну в Україні.

На педраді виступав начальник Академії Служби зовнішньої розвідки Володимир Губернов. Він наголосив на необхідності розповідати дітям про «миротворчий та визвольний характер спецоперації» в Україні. Розвідник також повідомив присутніх, що до школярів треба донести інформацію про «певні англо-саксонські політичні інтереси», які нібито стояли за кожним конфліктом після Другої світової війни:

«Головна мета була насамперед відірвати Україну від Росії. І це 1930-ті роки минулого сторіччя. Домогтися глибокої ворожнечі між Києвом і Москвою аж до постійних збройних конфліктів, щоб у Росії не залишилося сил для протидії Заходу в освоєнні російських багатств».

На запитання про те, як Росія, що зазнала таких втрат у Великій Вітчизняній, могла розпочати нову війну, Губернов відповів: «Нас взяли за горло, не можна було ховати голову під крило».

Сергій Громенко

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.