September 26, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

ДО ГОЛІВ ДЕРЖАВ, ПАРЛАМЕНТІВ ТА УРЯДІВ КРАЇН СВІТУ

1 min read

Російська імперська військова машина, яка накотилася на Україну жорстоким смерчем, несучи смерті й розруху, наразилася на жорсткий опір героїчного українського народу й захлинулася своєю кров‘ю. Україна, яку підтримує увесь світ у цій справедливій війні, перемагає. До остаточної перемоги ще далеко. Щоб ця перемога стала реальною, саме зараз важливо зробити кроки, від яких залежатиме і перемога України, і мир у Європі та в усьому світі.

У залученому Зверненні до Президента, Верховної Ради й Уряду України, до президентів, законодавчих орґанів та урядів країн, а також до ООН, ЮНІСЕФ, ЮНЕСКО, ВОЗ, ВТО та інших міжнародних організацій висунуто вимоги, виконання яких забезпечить перемогу України і встановлення миру, безпеки і співробітництва в Європі і в усьому світі.

ЧАСТИНА ДРУГА ЗВЕРНЕННЯ

Ми, представники світового українства й народів, які підтримують Україну й українців у справедливій війні проти російського аґресора, ВИМАГАЄМО:

Від президентів, законодавчих орґанів та урядів країн, які усвідомлюють терористичну суть кремлівського режиму й підтримують Україну та українців у їхньому спротиві російській аґресії:

— офіційно визнати РФ державою-терористом і вжити всіх можливих заходів для повної ізоляції Росії від світу;

— ініціювати виключення РФ з ООН як державу-терориста, що не додержує Статуту ООН;

— негайно надати пряму й ефективну допомогу Україні й українцям відповідно до прохань президента та уряду озброєннями й коштами без будь-яких зволікань: Україна й українці своїм спротивом російській аґресії відстоюють і вашу свободу;

— вважати політиків і урядовців своїх країн, які обмежуються висловлюванням занепокоєння, зволікають або й саботують надання Україні й українцям допомоги, яку вони просять, такими, що свідомо чи несвідомо стають на бік держави-терориста, і вживати щодо них відповідних заходів впливу;

— не переоцінювати потугу російських збройних сил, які терплять поразку від менших і слабших мілітарно, але сильніших духом і мотивацією Збройних Сил України;

— перестати боятися погроз і шантажу з боку Кремля, який поважає лише силу й принциповість;

— підтримувати й стимулювати національно-визвольні рухи народів, які поневолила Російська імперія.

ЗВЕРНЕННЯ ПРЕДСТАВНИКІВ СВІТОВОГО УКРАЇНСТВА Й НАРОДІВ, ЯКІ ПІДТРИМУЮТЬ УКРАЇНУ Й УКРАЇНЦІА У ЇХНІЙ СПРАВЕДЛИВІЙ ВІЙНІ ПРОТИ РОСІЙСЬКОГО АҐРЕСОРА

Щоб додати свій підпис до цього Звернення, будь ласка, надішліть своє ім‘я та прізвище з короткою інформацією про себе на нашу електронну пошту — Ukrainainternational@gmail.com, і ми додамо ваше ім‘я. Ми свідомо не використовуємо пропоновані в інтернеті ґенератори підписних листів. Просимо максимально можливого поширення.

ЗВЕРНЕННЯ, ЯКЕ МОЖЕ ВІДІГРАТИ ВИРІШАЛЬНУ РОЛЬ У ДОЛІ УКРАЇНИ Й СВІТУ – УСІМ | UWIN

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.