October 3, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

FRON THE US EMBASSY IN WARSAW | ВІД ПОСОЛЬСТВА США У ВАРШАВІ

3 min read

IMPORTANT!!! From the U.S. Embassy in Warsaw:

Please see our latest visa guidance below:

If you are a U.S. citizen with a Ukrainian spouse or child seeking to travel to the United States on a nonimmigrant visa:

If you already have an appointment at U.S. Embassy Warsaw but wish to expedite it, you may request expedition via https://www.ustraveldocs.com/pl/en/expedited-appointment.
If you already began a nonimmigrant visa application process in Ukraine, you may send a request to Support-Poland@ustraveldocs.com to ask for transfer of your “profile” to Warsaw, after which you should be able to continue the process for a Warsaw appointment.

If you are seeking but do not already have an appointment:
If you will apply in Warsaw: Visit ttps://www.ustraveldocs.com/pl/en/step-4 and sign up for a “C1/D” (crew) appointment, even though you are not a crew member. When you come to the Embassy we will convert your appointment to the proper type.

If you will apply in Krakow: Visit ttps://www.ustraveldocs.com/pl/en/step-4 and sign up for an “F” (student) appointment, even though you are not a student. When you come to the Consulate we will convert your appointment to the proper type.

If you are unable to schedule an appointment via this method, you may instead request a “group appointment” via https://ustraveldocs.com/pl/en/group-appointments and suggest a date convenient for you. Once you have submitted your request, please wait for a response from the Embassy, which will come via email and should permit you to schedule an appointment.

!!! If you are a Ukrainian who wants to travel to the United States or a U.S. citizen who has friends, business associates, or NON-IMMEDIATE family who want to travel to the United States:

If the traveler already has an appointment at U.S. Embassy Warsaw but wishes to expedite it, you may request expedition via https://www.ustraveldocs.com/pl/en/expedited-appointment.
If the traveler already began a nonimmigrant visa application process in Ukraine, you may send a request to Support-Poland@ustraveldocs.com to ask for transfer of your “profile” to Warsaw, after which you should be able to continue the process for a Warsaw appointment.

If the traveler is seeking but does not already have an appointment at U.S. Embassy Warsaw or U.S. Consulate Krakow, you may try to schedule one via https://www.ustraveldocs.com/pl/en/step-4, However, availability is extremely limited.
If you are seeking information about immediate humanitarian assistance in Poland:

Almost all refugee cases in countries abroad are first processed by local authorities, in this case the government of Poland.
Please visit the government of Poland webpage for information about resources: https://www.gov.pl/web/udsc/ukraina-en. This website provides the locations of official reception points along Poland’s border with Ukraine.

Iryna Mazur

Повідомляє Почесний консул України Ірина Мазур: «А тепер українською (текст англійською в оригінальному повідомленні) і ще додаткова інформація:

Посольство США в Варшаві та Кракові повідомило про видання неіміграційних віз для Українців.

Програм по прийняттю біженців в США ще немає, але є можливість отримати гостьову візу США В-2, щоб легально в’їхати в США.

Ця віза буде типу В1/В2 (туристична) терміном на 10 років і перебуванням в США буде дозволено терміном на 6 місяців протягом одного візиту. Це очевидно що Посольство знає і розуміє, що мета поіздки не туризм, але для вїзду в США потрібна чинна віза (і чинний закордонний паспорт).

Хто може отримати візу:
⁃ усі громадяни України, незалежно від того, чи в них є родичі в США чи немає

Якщо ви вже попередньо були записані на співбесіду в Посольстві в Україні, то ви можете перенести її в Посольство в Польщі, написавши лист прохання на емейл support-poland@ustraveldocs.com

Якщо чи вже маєте запис на візит в Польщі, але до дати співбесіди ще далеко, то ви можете змінити її на термінову, вже в вашому он лайн кабінеті, де ви записувались на співбесіду.

Якщо ви близький родич громадянина США чи постійного резидента США (власника Green Card) і ви розпочали імміграційний процес сімейного возз’єднання в Україні, то ви можете також перенести вашу справу в Польщу, написавши на support-poland@ustraveldocs.com.

ЯКЩО В ВАС ПЕТИЦІЯ НА ВОЗ”ЄДНАННЯ або НА К візу, І СПРАВА ЗНАХОДИТЬСЯ НА РОЗГЛЯДІ В USCIS, раджу терміново звернутись до вашого сенатора чи конгресмена, щоб вони надіслали прохання в USCIS про прискорений розгляд справи.

Як записатись на співбесіду:

 1. Зайти на сайт https://cgifederal.secure.force.com/SiteRegister… і створити собі он лайн кабінет
 2. В своєму кабінеті вибрати New Application/Schedule Appointment
 3. Вибрати Nonimmigrant visa, натиснути Ок в віконечку, яке з’явиться, вибрати місто подачі документів – Краків або Варшаву
 4. Для подачі в Варшаві вибрати тип візи Crew (C1/D), а для подачі в Кракові – F1, хоча тоді потрібно ще вносити специфічні дані навчальних закладів, це неможливо, бо ви їх не маєте. Тому всі записуються у Варшаві. Це не туристичні чи гостьові типи віз, але на ці типи є місця на ближні дати, тому вибирайте їх, а вже на співбесіді посольство саме змінить тип візи. (Це Офіційна інформація від Посольства)
 5. Після цього потрібно внести дані паспорта і також номер форми DS160, яку вам треба окремо створити на цьому сайті https://ceac.state.gov/GenNIV/Default.aspx , вибравши місто, де буде співбесіда і натиснувши Start an Application перейти далі.
 6. Обов’язково запишіть або роздрукуйте собі Application ID, яке автоматично згенерується
 7. Дайте відповідь на секретне питання і натисніть Continue
 8. В полі Personal Information внесіть ваші дані і внизу натисніть Save. Потім зможете повернутись до заповнення анкети вже перед самою співбесідою. АБО можете завершити форму і відправте собі імейл щоб вам на імейл прийшов Confirmation, який потрібно буде зберегти (ви будете бачити цю опцію). Зауважте, що до форми вам потрібно буде завантажити ваше фото в електронному форматі.
 9. Далі повертаємось на сайт, де ми створили свій он лайн кабінет і в графі DS-160 Confirmation Number вписуємо номер, який ми записали, заповнюємо усі свої дані і натискаємо Continue
 10. Якщо з вами подається член сім’ї (батьки, діти), то в Step 6 ви можете одразу його додати, але попередньо теж потрібно так само створити окрему DS160 і вписати її номер на кожного члена сім’ї, тиснемо Continue
 11. Відповідаємо на питання згідно своєї ситуації і йдем далі
 12. Вибираємо форму отримання документів – Pick up
 13. Переходимо до оплати консульського збору і оплачуємо
  $160/ос платіжною картою і після оплати натискаємо Return to Website
 14. Знову натискаємо на New Application, вибираємо Nonimmigrant, йдемо далі, вибираємо дату співбесіди і роздруковуємо або надсилаємо собі на емейл підтвердження.
  Дата буде через декілька місяців, тому тепер потрібно натискати Emergency Request і просити вас прийняти швидше або писати на емейл support-poland@ustraveldocs.com

Пам’ятайте після отримання візи у вас мають бути гроші на авіаквитки та життя в США.

На даний час програм допомоги і фінансування українців немає. Програма для прийому біженців ще не створена (про це тільки гарно розказали, чим, на жаль, створили сильний ажіотаж).

Аналогічний алгоритм повинен працювати у всіх американських посольствах чи консульствах прикордонних до України держав, але прошу перевіряти інформацію в них напряму!

Мексика – дуже НЕ рекомендую це робити!!! перехід через південний кордон є надзвичайно ризикований та небезпечний, і тягне за собою автоматичну передачу вашої справи до суду на депортацію з країни. Ну але якщо ви вже там, йдіть тільки в офіційні КПП прикордонної служби США і здавайтесь прикордонникам з проханням притулку (але пам”ятайте що ваша справа також буде передана до суду на депортацію).
Ніза яких умов НЕ переходьте кордон нелегально!!!

Сподіваюсь я змогла вам дещо допомогти. І вибачте, я не маю змоги відповідати на індивідуальні запитання в приват або коментарі.»

Ірина Мазур

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.