September 26, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

ЯК У США ПОЯСНЮЮТЬ НЕУЧАСТЬ НАТО ЧИ США У ВІЙНІ

1 min read

Кожен день в деталях це питання обговорюється в медія, то виступ політика аж до самого Байдена, то аналітики.

Пояснення, що дають:
Нарешті всім зрозуміло, що росія – загроза світу і має бути знищена. Ніякі відкупи не працюють, а лише наближають час, коли путін візьметься за наступну жертву. Вчора Молдова, Грузія, Сирія, Крим, Донбас, сьогодні вся Україна, завтра Балтика, Польща, Угорщина, і аж до Аляски і далі. Тільки повний демонтаж, бо спокою не буде.

Але маємо справу з психопатом з пальцем на кнопці, яка може запустити кілька тисяч ядерних ракет. Психопат неврівноважений, останні дні помітно нервує. Навколо мільйони ура-русскомірцев-імеріалістів, які цей наказ виконають. Якісь з цих ракет перехоплять, але якісь можуть лягти на міста, в тому числі в Україні, і захищати не буде що. Тому грати треба дуже тонко.

Якщо допустити, що солдати в “американських уніформах” стріляють в солдат в “російських уніформах”, ризик занадто високий, в тому числі для України.

Тому підносимо джавеліни, стінгери, шукаємо можливість дати системи ППО, чув варіанти з “списаними” літаками і “відставними” льотчиками, але без “boots on the ground” (без черевиків на ґрунті).

Паралельно будемо тиснути економічно, аж до повного ембарго, поки не розвалимо. Не вносимо повне ембарго ще, щоб був якийсь пряник зупинитися. Якщо дотиснути до кінця, то їм не буде що втрачати, і можуть натиснути кнопку.

Правильно це чи ні, боягузтво чи холодний розрахунок – судіть самі. Я лише переповідаю тези, які тут озвучують щодня.

Василь Тарас

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.