March 20, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

МАКОГОНОМ ПО РОСІЙСЬКИХ ДИВЕРСАНТАХ

1 min read

На Троєщині в Києві бабусі качалками забили диверсанта і передали теробороні.

Прочувши, що диверсанти придумали нову спецоперацію, проникати в підвали будинків і пошкоджувати каналізацію, щоб унеможливити робити там бомбосховища і посіяти паніку серед населення, бабусі вирішили стерегти свій підвал. Влаштували чергування. Двоє в підвалі, інша на вході, ще інша на лавочці насіння лузає (система оповіщення).
Постало питання, чим озброїтися? Обговоривши можливі варіанти (швабра – довга, молоток для битків – не зручно носити, а от качалка для тіста – саме те, що треба, засунув у рукав і не видно). Озброїлися качалками.

Продумали й ротацію, бо на лавці довго сидіти – холодно. Час від часу міняються.

Як то кажуть, на мисливця й звір біжить. Іде якесь. Лізе в підвал. Отут його й накрили. Луплять качалками і плачуть, що шкода (українці, одне слово), луплять і плачуть. Вирубили, позвали тероборону. Ті прийшли, забрали, а бабки й просять зброєю помінятися. Тероборонівці й дивуються, яка ж у вас зброя, тітоньки? Тітоньки й показують качалки.

— То це ви його качалками відмахали? —
довго ще сміялися.

Лариса Ніцой

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.