November 29, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

ПІСЛЯМОВА ДО ВИСТУПУ ЗЕЛЕНСЬКОГО В МЮНХЕНІ

1 min read

Подивився виступ Володимира Зеленського на Мюнхенському безпековому форумі. Спочатку страшенно налякався – подумав, що хтось нашого гаранта підмінив двійником: без дешево-театральних «ужимок» і наркоманських пауз оратор зачитав написану, без сумніву, талановитою людиною толкову та емоційну промову, в якій було висвітлено багато важливих і актуальних для нашої держави проблем! Уявляєте?

Але потім Зеленський почав самостійно відповідати на питання – і мені наче камінь з плечей впав – ніякого двійника у нашого керманича, звичайно, нема. Бо ТАКЕ «зморозити» може тільки він, найвеличніший гість оманів та буковелів.

Цього разу головним постулатом Володимира Олександровича стала образа на політику «умиротворення агресора», яку проводять на Сході України всі ті, хто називає себе її другом. Мовляв, та як ви можете чинити так з нами? Адже ми виконуємо всі умови?!

Щоправда, Зеленський забув чомусь згадати, що саме він і є в Україні головним адептом політики капітуляції, а «умиротворення агресора» – це взагалі його улюблена «фішка». Нагадати? «Главноє – пєрєстать стрєлять» – це, перепрошую, хто автор? А безсмертне: «Я побачив мир в очах Путіна» – це чия «нетлєнка»? Хто саме зіграв в піддавки з путінським Мордором, помінявши українських моряків, яких захопили разом з катерами в Керченській протоці, на російських терористів і диверсантів? Може, хтось забув, що на той час вже було рішення Міжнародного суду, що і катери і людей мали б просто повернути без всяких умов, бо в іншому випадку Росія підпадала під жорстокі морські санкції на всіх морях та океанах?! То хто тоді врятував РФ від цих санкцій?

Правильно – Володимир Олександрович Зеленський, який прагнув аплодисментів публіки і умилостивити Володимира Володимировича Путіна! Хто саме прийняв рішення віддати Раші головного свідка у справі збиття малазійського «Боїнга» Цемаха? Правильно – борець з олігархами на телеканалах самих олігархів – Зеленський В.О.

Давайте пригадаємо і заборону польоту дронів та діяльності антиснайперських груп на «нулях» – це хто дав добро на такі відверто ворожі до українського війська вчинки під час фейкового «всеосяжного перемир я»? Думаю, ви знаєте самі. Нагадати батька морпіха Журавля, який прокляв Зеленського за бездіяльність, через яку не врятували з поля бою його пораненого сина?! Чи пригадаємо, як Зеленський і Єрмак призупинили і фактично зірвали спільну спецоперацію української та західних спецслужб по затриманню терористів – «вагнерівців»?!!

Так хто ці два з половиною роки проводив в Україні політику «умиротворення агресора», миролюбивий ти наш, і чиї власне умови ти постійно виконуєш?!

Можете вірити – можете не вірити. Але якщо карта ляже так, що Захід на любителя «державних переворотів» Зеленського вже ставити не буде (а до цього все йде), то можна з великою долею вірогідності припустити, що мюнхенський оратор довершить те, що йому не вдалось здійснити після зустрічі в Парижі з Путіним, бо він налякався акції «Ні капітуляції!»

Будьмо уважні! Маємо бути максимально готові до того моменту, коли Володимир Зеленський може (не червоніючи) ПРОЧИТАТИ талановито написану кимось промову про те, що «Запад питался столкнуть в братоубійствєной войнє два братскіх народа, но ми сумелі воврємя остановіть ету затєю!», скажімо, перед лідерами кремлівських орків. Бо головний принцип Зеленського «Какая разніца?», на жаль, залишився незмінним.

Микола Савельєв

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.