October 3, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

НІЧОГО ЧАС НЕ ПОКАЖЕ

1 min read

Цікава штука людина і її мозок.

Мільйони разів за життя кажемо “Час покаже”, натякаючи, що ось закінчиться все, осяде пил, і мої опоненти нарешті зрозуміють, що я був правий, а вони помилялися.

Але статистика вперто показує, що після кожного “часу”, кожна сторона ще більше укріпляється в своїх ввіруваннях.

От і цього разу,

одні ще більше переконалися, що США на чолі зі “слабким і старим Джо” і “імпотентна Європа” лише шлють нам каски і гум допомогу і піднімають непотрібний крик, що може обвалити економіку і ще і заставить нас виконувати “Мінськ”;

а інші ще більше переконалися, що
завдяки злагодженій роботі наших американських і європейських друзів, тонам зброї Україні і упереджувальному розголошенню планів Путіна було упереджено серйозне місилово і без жодної здачі наших інтересів, а можливо і навіть вихід з Мінську через “визнання” “рєспублік” РФою.

Чи може хтось навести хоч один приклад, коли “час” заставив когось сказати, “От же ш! Час показав, що я помилявся, каюся”?

ПС. Як там правильно зазначено в коментарях, з короною те ж саме. Єдине, в чому обидві сторони зійшлися в думці, це що “та сторона” – зазомбовані ідіоти, які заважають нам нормально жити.

Василь Тарас

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.