November 29, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

ТРИВОЖНИЙ ВИПАДОК У ВІННИЦІ

1 min read

Ніколи не думав, що напишу таке і буду прохати в такій справі помічі, бо звик вирішувати все сам і не на загал. Але 5-го лютого, сталась подія, що перевернула це все…

Отже, приблизно о 22:00 ми з товаришем переходили пішохідний перехід на “зелене” світло на перехресті вулиць Келецька та 600-річчя, у Вінниці. Під час переходу на нас мало не наїхав автомобіль служби таксі Uklon. Він їхав заднім ходом на перехресті і пішохідній зебрі під час зеленого світла пішоходного світлофору, порушивши правила дорожнього руху. Під час “наїзду”, авто зачепило товариша, і він спересердя долонею торкнувся автомобіля (ні вм’ятин, ні подряпин не лишивши при цьому).

Після цього з авто вискочив водій, що виявився високим молодиком спортивної статури, який агресивно матюкаючись і вживаючи “блатну” лексику кинувся до нас та почав штовхатися з явним наміром побити нас. Було б нам геть непереливки, але з іншого боку дорогу переходило двоє чоловіків (один з них, як пізніше виявилося, був ветераном АТО/ООС), які бачили весь інцидент й порушення правил дорожнього руху таксистом.

Вони фактично прийшли нам на допомогу, намагаючись заспокоїти таксиста. Замість того, аби заспокоїтися, таксист почав наносити цим чоловіками удари по тулубу й голові. Десь у цей час, до таксиста приєдналася сім-вісім молодиків. Ймовірно, це були якісь його знайомі, що були неподалік. Зрозуміти, звідки вони точно взялися на той момент було важко. Вони почали штовхатися та погрожувати. Товариш ветерана АТО намагався заспокоїти цю юрбу і фактично відразу викликав поліцію. Це ще більше розлютило натовп, молодики почали кричати, що ми “мусорські”, та ще більше погрожувати з використанням нецензурщини.

Тим часом таксист здійснив “загальний виклик” і до нього під’їхали ще кілька авто таксі зі схожими водіями. Одразу після прибуття ще й такої підтримки,таксист розпилив на нас газовий балончик. Можливо, це зробив і ще хтось із таксистів, зрозуміти в тому стані було важко. Після він разом зі своїми приятелями та ще одним з новоприбулих таксистів накинувся на нас. Розпочався якийсь лютий треш, масове побиття натовпом. Вони били вже лежачих ногами, в тому числі й по голові. Найбільше з нас постраждав мій товариш та ветеран-атовець. В цей момент, коли вже фактично добивали лежачих, підбігли якісь перехожі і змогли відтягнути, й трохи заспокоїти молодиків.

Після цього на місці лишився я, і двоє чоловіків, що нам допомагали. Також лишився таксист, що переїхав у своєму авто на інший бік вулиці, й частина молодиків, які повсякчас продовжували погрожувати фізичною розправою. При цьому з вуст цих неадекватів лунали українофобські та антисемітські вигуки на зразок “шо ви визвали мусорів, ви шо жи!?”, “ти шо х*л сильно бальшой?!”. А я вже й був забув коли, востаннє чув питання на кшталт: “ти кто па жизнє?”.

Перша поліційна машина приїхала відносно оперативно, але слідчу групу, аби написати заяву, довелося почекати ще близько 20 хвилин. Можливо, я пішов би, але присутність двох чоловіків, що прийшли нам на допомогу й вирішили писати заяву до поліції, не лишала іншого вибору, як бути з ними і теж писати заяву.

Заяви ми написали вже у відділку поліції, що на Пирогова 4б. Що цікаво, таксист-неадекват також поїхав за нами, і у відділку, слідчі спілкувалися з ним першим. Але принаймні, тепер слідчі точно повинні мати всі дані про нападника. У відділку ми написали заяви про завдання тілесних ушкоджень та про порушення правил дорожнього руху.

Спочатку я й не думав про якийсь розголос чи про те аби описати це на своїй сторінці, але потім подумав про те, що такі агресивні люди “блатної” культури реально працюють таксистами, і їхніми пасажирами можуть стати мої рідні чи друзі або просто ні в чому не винні люди, з якими таке неадекватне одоробло може зробити казна що, або й завести на той світ…

І ще одне. Uklon, а чи вважаєте ви таких водії безпечними для оточуючих та пасажирів з огляду на вищезазначені події?

Також прошу поліцію Вінницької області оперативно вилучити відеозаписи з камер спостереження, які напевно є на перехресті і дають змогу побачити порушення закону водіє таксі.

На фото подаю номери цього авто. Прошу всіх писати у приват, хто з таким зіштовхувався і як тут “вийти на правду, та скарати кривду”, а також максимального репосту цих номерів.

Дмитро Кобельський

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.