September 23, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

«ВИМАГАЮ ОПРИЛЮДНИТИ СТЕНОҐРАМУ РОЗМОВИ ЗЕЛЕНСЬКОГО З БАЙДЕНОМ«

1 min read

З американських джерел нам стало достеменно відомо про те, що в ході вчорашньої розмови президентів США та України Байден погрожував Зеленському окупацією Києва та його руйнуванням і розграбуванням вже наступного тиждня, при цьому коли наш президент це заперечував, Джо Байден зірвався на крик. Відомо, що Байден вимагав від Зеленського якихось поступок на переговорах в Нормандському форматі (можливо виконання формули Штанмаєра та невідкладного впровадження особливого статуса Донбаса). Що на цей шантаж відповів і як реагував президент України Володимир Зеленський наразі не відомо.

Враховуючи вище викладене вимагаю від Офіса Президента і особисто Володимира Зеленського НЕГАЙНО ОПРИЛЮДНИТИ СТЕНОГРАМУ вчорашньої розмови з президентом США Джо Байденом. Це питання національної безпеки і територіальної цілостності Країни яке стосується кожного українця!
Нація найліпші сини і доньки якої восьмий рік поспіль не шкодуючи життя й здоров’я захищаючи територіальну цілісність і суверенітет своєї країни має повне право знати, що саме вимагає Байден від Зеленського. Відписки не пройдуть! Тільки ОПРИЛЮДНИТИ СТЕНОГРАМУ!

Ігор Мосійчук

Від УСІМ:

На жаль, І. Мосійчук не подає посилання на «американські джерела». За нашими даними, поки що ніхто з присутніх на розмові Байдена із Зеленським не розщирився. Тому в ЗМІ продовжує мусуватися «щось пішло не так».

Не треба забувати й про досвід телефонного спілкування Зеленського з Д. Трампом. Оприлюднення подробиць було, до речі, не на користь Зеленського. І це при тому, що, на відміну від Байдена, Трамп міг ляпнути що завгодно й сам.

До теми із джерел в Україні:

Білий дім та Банкова спростовують, що розмова Зеленський-Байден “пройшла не дуже добре”

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.