December 7, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

ЗЕЛЕНСЬКИЙ ХОЧЕ ПОВЕРНУТИ УКРАЇНІ ПОЗАБЛОКОВИЙ СТАТУС

1 min read

«Зеленський готує підстави для позаблокового статусу». Так проговорився нардеп від «Слуги народу» Ґеорґій Мазурашу.

Цей же нардеп сказав що «Зеленський НЕ підтримував вступ України до НАТО у 2019 році», а тепер «змушений бо так написано в Конституції».

І знаєте, нічого дивного тут не прозвучало. Хіба може підтримувати вступ України до НАТО людина, яка все життя заробляла гроші на проросійських медіа та в державі-агресорі. І чому «заробляла»? Заробляє і досі. «Свати», «Папік» і ще сила-силенна серіалів «Кварталу» активно продаються на путінські канали. Нормально? То про яке НАТО в головах цих людей може йти мова?

Ми дивуємось, як совковомисляча влада може взагалі хотіти, щоб Україна була самостійною державою?
Та ніяк вона не мислить. Бо вони такі є за світоглядом, думками та головне — бізнес-інтересами. Все. Крапка.

І коли Зеленський вимагає у Байдена, «коли ж ми там будемо в НАТО», то хай записати себе: а кого медіа імперія «найвеличнішого» буде працювати на Україну, а не на Кремль.

Все дуже просто — у кожної людини свої пріоритети. І коли у Зеленського пріоритети — просувати проросійський канал «ДОМ» чи саботувати Закон про мову, — не варто очікувати, що хтось поведе нас в ЄС, НАТО чи до реальної незалежності в усіх відношеннях.

Андрій Смолій

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.