October 3, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

ОГЛЯД НОВИН В США

1 min read

Тижні 3 тому дуже мало, майже нічого про Україну.

Останні 2 тижні – кожен випуск новин на конжному каналі про Україну. Росію показують агресором, обговорюють, що США може і має зробити для укріплення України.

Сьогодні головна тема: Чому мовчать німці?
США, Британія, Данія, Іспанія, Голландія і ко вже послали військову допомогу і заявили про підтримку. А німці мовчать.

Запрошені гості кажуть, що правляча коаліція трьох партій Німеччини має в своєму коаліційному договорі, що німці не будуть постачати зброю в зони конфлікту. І тут же зазначають, що німці негребують продавати зброю в самі слизькі точки на планеті, а тут раптом так цнотливо почали ставитися до договорів. Плюс, ясно, любовний роман Пн. Потік-2.

І потім пряма мова різних політиків, які засуджують таку підозрілу тишу Німеччини.

В принципі, все добре.

Єдине, дивно, що ще кілька тижнів тому нікому не було діла, а тут прямо як світ клином зійшловся. Сподіваю, бо накінець дійшло, плюс ситуація дійсно загострилася. Але злі язики кажуть, може просто Білий Дім так намагається відволікти від внутрішніх проблем з ковідом, інфляцією.

Примітно однак, дуже примітно, що Фокс Нюз, офіційний рупор Республіканської партії і Трампа, навпаки досить негативно говорить про Україну. Цитати за вчора від самого популярного їх коментатора:

“Нам нема чого воювати за якусь корумповану країну в Сх. Європі, яка для нас не є стратегічно важливою”
“Чому це зрада дружити з РФ, але не зрада дружити з Україною? Обидві нам чужі”
“А що, Путіна можна зрозуміти, він намагається укріпити кордони своєї країни”
“Яке нам діло до східної колонії Росії?”

Хто хоче повну версію, гугліть ЮТюб “Tucker: Biden has enabled this ongoing assault” від 25-го січня. Не та тепер партія Рейгана, не та… Шкода…

Василь Тарас

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.