September 24, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

ЗЕЛЕНСЬКИЙ ПРО ЗАХИСТ ЦИФРОВОГО ПРОСТОРУ УКРАЇНИ

1 min read

Україна сьогодні змушена не лише стримувати агресію Росії на своїх кордонах, а й захищати свій цифровий простір від кібератак. На цьому наголосив Президент Володимир Зеленський в інтерв’ю американському виданню The Washington Post.

Подробиці тут.

При цій нагоді нагадаємо, що В. Зеленський уперше як президент виступив на форумі інтернет-діячів іForum-2019, який відбувся в Києві буквально через пару днів після його інавґурації:

«Як передає “Новинарня“, свою першу публічну промову (після інавгураційної) новий президент виголосив повністю російською мовою.

Він вийшов на сцену в сорочці із закасаними рукавами, багато рухався, розмахував руками, жартував. Говорив своїм звичним “кварталівським” тоном.

Доповідь “Гарант інновацій: створюємо майбутнє разом” він виголосив без суфлерів і папірців, при цьому виступ Зеленського супроводжувався відео- та фотоматеріалами на плазмі».

Прикметно, що той форум збігся у часі з аналоґічним заходом: у травні ж 2019 року IT&Security Forum відбувся і в російській Казані, інформацію про який можна знайти на сайті форуму.

Ми не знаємо, чи був учасником казанського форуму Михайло Федоров — майбутній соратник Зеленського й міністр-диджиталізатор у статусі віце-прем‘єра України. Вірогідно, однак, що саме казанський ІТ форум підказав Федорову ідею й порядок денний київського форуму із задумом «країни у смартфоні», яка так припала до душі Зеленському.

Фото з сайту казанського форуму

У цьому контексті цікаво, чи не є це поясненням того, що маючи ціле ІТ міністерство на чолі з віце-прем‘єром, Україна не змогла убезпечити себе від кібератак РФ.

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.