October 3, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

ПОЧАТОК ПАДІННЯ ЗЕЛЕНСЬКОГО

1 min read

Вчорашні події — це початок гаплика Зеленського і його цирку. Він довго прагнув посадити Порошенка, а вчора пішов у останній і рішучій бій і був посланий виконавцями середньої ланки. Від його генпрокурорші Венедиктової до судді. Бо нікому не хочеться відповідати за його божевільні хотілки.

Від учора, що тепер не робив би Зеленський, як він не смикався б, — він приречений. Він прагнув стати диктатором, але продемонстрував свою слабкість, і клоуни на зразок Арестовича вже побігли з цирку, який показав ознаки занурення у воду.

Припускаю, що за його нікчемними потугами саме в цей час стоять агенти впливу Кремля у його офісі, які намагаються розхитати ситуацію в Україні саме зараз, бо відбувається психологічні сутичка Москви із Заходом. Росія шукає привід ввести війська і внутрішні заворушення були б їй на користь.

Крім того, Коломойський теж не спить. Йому на Україну начхати, він своє бабло виводив з неї. Але щось пішло не так. Йому у США світить солідний строк. Відповідно, його порятунок у Росії, і він теж може впливати на Зеленського з метою розхитати ситуацію. Оскільки розумові здібності Зеленського всім відомі, то зрозуміло, чому він на це ведеться.

Але повторюся: йому вже нічого не світить. Його антирейтинг вже вищий від антерийтингу Порошенка, зокрема, тому що антирейтинг останнього суттєвво зменшився. І тенденція до падіння популярності найвеличнішого буде розвиватися далі. З чим я вас всіх і вітаю.

Прикро тільки, що за час його правління було стільки накосячено, що новій владі доведеться засукувати рукави і все це лайно розгібати. Але що робити? Таке життя.

Юрій Луканов

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.