September 26, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

ЗІЗНАННЯ РОСІЙСЬКОГО ПОЛІТОЛОГА ПІСЛЯ ПЕРЕГОВОРІВ У ЖЕНЕВІ

1 min read

Сєргєй Марков, російський політолог, колишній депутат ДержДуми і директор Інституту політичних досліджень Сєргєй Марков відомий своєю прокремлівською позицією, опублікував на своїй сторінці в Фейсбуці текст, у якому він пояснює впевненість Заходу у переговорах із Росією і чому Росія не зможе перемогти Захід:

1. Росія майже у міжнародній ізоляції. Союзників практично немає. Ті, хто формально союзники, постійно фрондують і чекати від них допомоги у вирішальні моменти Росія не може.

2. Росія технологічно не розвинена, залежна. Окрім військово-промислового комплексу. Тому Росія просто не може розвиватися без співпраці із Заходом. Конфлікт із Заходом самогубний для Росії.

3. Економічно Росія слабка. Її роль світі мала і постійно зменшується.

4. Російська еліта прозахідно орієнтована. Окрім колишніх офіцерів КДБ, невеликого клубу довкола Путіна. Інші будуть раді капітуляції Росії перед Заходом.

5. Населення Росії живе бідно. Росія не приваблива з погляду життя.

6. Росія дозволила створити силою Антиросію на своїй історичній території, у своїй давній столиці. І боїться втрутитися.

7. Росія не має своєї ідеології. Вона ментально та культурно залежить від Заходу.

8. Все прогресивне у Росії за Захід. Чим вища освіта, що вищі доходи, що молодше – тим більше за Заходу і проти Путіна.

9. Потенціал прогресу як науки, освіти, охорони здоров’я, у Росії розвинений слабо. І навіть продовжує деградувати. Тому вона приречена на деградацію.

10. Росія вже одного разу програла протистояння із Заходом. А тоді вона була набагато сильнішою. А зараз Росія набагато слабша, а Захід став набагато сильнішим. Тому тим більше Росія програє протистояння із Заходом і зараз.

Тому вони не бояться йти на посилення конфлікту.

11. Так, Росія має ядерну зброю. Але це не має значення, бо ніхто не воюватиме. Душитимуть, братимуть під контроль, трансформуватимуть. Ядерна зброя не допомогла СРСР. Ядерна зброя не допоможе й Росії зараз.

Це екс-депутат Держдуми від Єдиної Росії, кремлівський політолог, професор Сергій Марков пояснює впевненість Заходу у переговорах із Росією. Це людина, наближена до Путіна.

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.