December 5, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

У 2022 році у Вашингтоні планується відкриття ресторану української національної кухні. Про це посол України в Сполучених Штатах Оксана Маркарова повідомила в інтерв’ю Радіо Свобода.

“Після того, як нам вдалося досить швидко відкрити Український дім, і він дійсно став таким центром, зараз дуже активно працюємо над ідеєю відкриття українського ресторану, тому що у Вашингтоні, на жаль, досі немає українського ресторану”, – зазначила вона.

За словами пані посла, запит на українську кухню в американській столиці є й, до того ж, кухня – “дуже великий інструмент нашої культурної дипломатії”.

“Наша кухня дуже смачна, ми бачимо це на прийомах, які влаштовуємо регулярно у посольстві, в Українському домі, що і вареники, і голубці, і всі наші українські страви користуються великим попитом. Тому працюємо”, – розповіла Маркарова.

Від УСІМ:

Питання про відкриття українського ресторану у Вашинґтоні вивчалося не раз. Українська їжа добре продається на фестивалях і безкоштовно розходиться на прийняттях. А от до щоденного ресторанного меню, на жаль, не надається. Чому? Американці з цього приводу висловлювалися не раз. Інша справа — українські страви можуть стати доповненням до американської чи якоїсь іншої кухні… Але то вже буде не український ресторан. Прикро, що анонсується відкриття ресторану без вивчення ринку.

Насторожує у цьому анонсі й інше. Це — другий комерційний проект (перший — Дім України | Ukraine House), яким особисто опікується Надзвичайний і Повноважний Посол України.

Тим часом ми не бачимо сподіваних успіхів на терені суто дипломатичному. Невже немає чим похвалитися і немає чого анонсувати? Здається, пані Маркарова досі не похвалилася навіть церемонією вручення вірчої грамоти президентові Джо Байдена в його Овальному кабінеті.

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.