December 7, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

ЗНИК БЕЗВІСТІ… В УКРАЇНІ

1 min read

4 жовтня 2021 р. після 20:30 зник без вісті геніальний музикант, співак і великий патріот України Поль Манандіз. Цю сторінку [на Фейсбуці] започаткував сам Поль Манандіз, а вели ми разом, під його керівництвом. Тепер я, Olena Pavlovska, партнер пана Поля в його громадській, волонтерській і творчій діяльності, веду її сама (поки).

За хвилини до зникнення для всіх — до того, як у Поля Манандіза забрали назавжди його телефон, — він писав мені, що в біді, і просив порятунку. Всі переписки, в останні хвилини і останні дні, де він писав про все, що відбувається, — у мене (і тепер не лише у мене) збережені.

Після 4 жовтня на персональній сторінці Поль МанандИз і офіційній — Paul Manandise, від імені співака пишуть ЗА НЬОГО. В т.ч. викладають зухвалі позорні «відео» за високим парканом.
На відео від 11.11. він сам говорить, хоч і під дулом чужого телефону, що у нього немає телефону і інтернету. На тим самім відео він озвучує обіцянку (цяцянку), що повернеться через 25 днів.

Всі строки стікли. Натомість на відео від 5 грудня Поль Манандіз вже виглядає лячно змарнілим і схудлим. Відео 5 грудня — це востаннє, коли ми бачили Поля Манандіза, хоча б в якомусь вигляді. 5 грудня!!! Сьогодні 28 грудня!!! Більше трьох тижнів ми взагалі не знаємо, що з Полем.

З середини жовтня ми звертаємось в поліцію, посольство, до друзів, генералів і полковників. В посольстві сидять ті ж самі «наші люди».
Журналістці Lyudmyla Pustelnyk одразу після написання статті про зникнення Поля Манандіза, дуже професійно зламали її сайт Globlvillage . Над відновленням сайту б’ються спеціалісти вже місяць.

Ми продовжуємо шукати канали і небайдужих. Ми дуже вдячні всім вам, справжнім шанувальниками творчості, таланту і позиції Поля Манандіза, за ваше розуміння серйозності ситуаціі, що склалася, а наразі набула критичного характеру.
Ми вдячні всім небайдужим, хто відгукнувся, за всі ваші поради.

Олена Павловська

Від УСІМ:

Дуже тривожна ситуація, про яку пишуть лише Олена Павловська та Людмила Пустельник. ЗМІ й блоґери в Україні мовчать. Мовчать і правоохоронні органи України.

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.