December 7, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

У ХЕРСОНІ ОГЛЯНУЛИ ТВОРЧІ ПОДІЇ РОКУ

1 min read

Четвер відбувся як свято! Завдяки значній події і людям, від яких радісно. У Херсонських обласній бібліотеці імені Олеся Гончара оглянули творчі події року, що минає. Увагою присутніх заволоділи народні артисти із села Зміївка Бериславської громади, які співають по всьому світі та багатьма мовами. А надихаються українською культурою, яку щедро збагачують.

Коли звучала польська ” Гей, соколи” особливо, в тому місці, де жолнєж просить поховати його в Україні, сльози накочуються. Керівник ансамблю Роман Мацьо та староста села Микола Куривчак і солісти, й віртуози гри на кількох музичних інструментах і неповторні природним артистизмом.

Керівник проекту ” Українська хата талантами багата” Олег Олексюк повручав грамоти “Просвіти” найактивнішим. Жаданими учасниками цього дня були відомі на Херсонщині співаки, лауреати престижних конкурсів Тетяна Дудкіна, Іван Бурлака й Антон Коломієць —улюбленці публіки!

Весело було. Баянів не рвали, але ремінь на гармошці у Миколи Куривчака ( на фото) тріснув. Ще на фото: солісти в залі; зустрілися хороші друзі – журналістка Любов Гаражій та староста Микола Куривчак.

Віктор Тютюн

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.