December 5, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

МИРОСЛАВА ҐОНҐАДЗЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ В УКРАЇНУ

1 min read

Журналістка Мирослава Гонгадзе повертається в Україну у зв’язку з призначенням на посаду керівника “Голосу Америки” в Східній Європі.

Джерело“Голос Америки”, Гонгадзе у Facebook 

Дослівно “Голос Америки”: “Із інтенсивним нагромадженням російських сил вздовж кордону України та в окупованому Росією Криму, Гонгадзе інформуватиме аудиторію світу про агресивну тактику Кремля в Східній Європі та вплив Росії та Китаю в регіоні”.

Пряма мова Гонгадзе: “”Голос Америки” відіграє важливу роль джерела новин, якому довіряють українці. Я з нетерпінням очікую на можливість донести інформацію про Україну, яка є ключовим полем битви за демократію, а також більш широкого регіону, до світової аудиторії”.

Деталі: Повідомляється, що Гонгадзе переїде до Києва в 2022 році.

Мовник додав, що призначення Гонгадзе “розширить мовлення в регіоні, який потерпає від гібридної війни та дезінформації”.

Для довідки: Мирослава Гонгадзе – українська телеведуча, журналістка, юрист; вдова українського журналіста Георгія Гонгадзе.

Після вбивства чоловіка вона отримала політичний притулок у США і з 2001 року разом із дітьми оселилася в передмісті Вашингтона. Гонгадзе з 2004 року працює в “Голосі Америки” у США.

Вона нещодавно завершила річну програму для журналістів у Гарварді, під час якої приділяла увагу дослідженню стратегій висвітлення російської інформаційної війни.

Українська правда

Від УСІМ:

Наш аналітик із жіночої проблематики припускає, що повернення Мирослави Ґонґадзе в Україну може бути націлене на дальшу перспективу: поживе п‘ять років в Україні і буде балотуватися на президента.

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.