September 24, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

РОСІЙСЬКИЙ СУД КОНСТАТУВАВ НАЯВНІСТЬ РЕГУЛЯРНИХ ВІЙСЬК РФ НА ДОНБАСІ

1 min read

Учора новиною дня стало опубліковане рішення Ростовського суду, в якому відкрито визнавалася наявність російських військ на окупованій території Донбасу.

Судили дрібного корупціонера-хабарника, який займався постачанням продуктів харчування в ОРДЛО. У ході судового процесу спливли деякі подробиці цього постачання. Наприклад, ми знаємо, який обсяг продовольства росіяни завозять на непідконтрольну термторію, і виходячи з цього постачання можемо приблизно порахувати кількість “ихтамнетов”.

Бачиш російських військових на Донбасі? А вони є. І, як ми бачимо, непогано їдять.

Загалом, абсолютно російська історія. Кремль виділяє на пропаганду мільярди доларів. Створює телеканали, купує журналистів і професійних телеведучих, фінансує лоббістів по всьому світу. А потім уся ця надзвичайно дорога конструкція руйнується просто в один день через якогось дрібного ростовського хабарника, який спалює всю контору.

Денис Казанський

Радіо Свобода повідомило, що текст вироку видалено, а прес-секретар президента РФ Дмітрій Пєсков заявив, що сталася помилка і що в ДНР та ЛНР направляють гуманітарну допомогу.

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.