September 23, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

ДІЛОВА ПРОПОЗИЦІЯ ДЛЯ ОЛІГАРХІВ

1 min read

Україна воює, Україна бореться, втрачає, армія страждає від нестачі ефективної зброї.

У нас наявно чимало “олігархів”, які нізвідки взялися і прихватизували-рейдернули різними способами більшість прибуткових галузей, заводів і пароходів, телеканалів, партій, фракцій, міністерських і дрібніших посад.

Ахмєтов, замість того щоб стимулювати у 2000-2010-х донецький сепаратизм і антиукраїнське найманство у 2013-2014 роках мав би з офшорних запасів профінансувати для ЗСУ виробництво у Харкові 200 танків Оплот.

Фірташ – на свої заховані мільярди міг би закупити кілька десятків сучасних винищувачів і бомбардувальників, Байрактарів та інших безпілотників.

Пінчук, власник металургійних і трубозаводів та чисельних телеканалів профінансував би ракетну програму.

Коломойський – міг би профінансувати виготовлення і оснащення корветів та фрегатів.

Потреби ЗСУ великі і лежать на плечах платників податків.
Але є ще Новінскій, Григоришин, Жеваго, Боголюбов, Іванющенко-Єнакієвський, десятки мільйонерів у т.ч. тіньовиків.
“За різними оцінками, за період з 1991 року і по сьогоднішній день з України в офшори виведено капітал на суму у 148 млрд доларів”.

Ніхто не зазіхає на приватну власність цих “добродіїв”.
Але, коли у 2014-19 роках добровільними жертовними внесками волонтерів, пенсіонерів, дрібного та середнього бізнесу було підтримано добровольців та військові частини, то т.зв. “олігархи”, топ-100 і топ-500 українського бізнесу обмежилися тим, що, як вони казали, платили податки.

Більшість цих магнатів пограбували народ і присвоїли країну, але не вважають, що є перед суспільством у боргу, не вважають, що країну треба захищати від ворога Росії.
Навпаки, всі багатії із Партії регіонів і її спадкоємців є симпатиками сепаратистів, виростили їх і зорієнтовані на Росію.

Війна продовжується. Олігархи збагачуються. Сучасного озброєння не вистачає.

Сергій Жижко

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.