September 26, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

ЗЕЛЕНСЬКИЙ VS АХМЕТОВ

1 min read

Із вражень від пресмарафону президента України

Зеленський розповідає, що на 1-2 грудня за допомогою олігарха Ахметова РФ хоче здійснити в Україні державний переворот.

Тема серйозна, і тут, мабуть, не на прес-конференції треба нею займатись, а у процесуальній площині. Бо так заява має вигляд лише примітивної маніпуляції.

Але навіть якщо це так, то дата 1 грудня дуже цікава. Саме того дня в Києві люди планують вийти на протест через вагнергейт. Вимагатимуть негайно відправити у відставку голову ОП Єрмака та радника президента Демченка, які, найімовірніше, і причетні до зриву спецоперації.

Щоб «переворот» точно не відбувся, Зеленський може звільнити їх сам до 1 грудня. До протестів. Тоді привід вийти на вулиці сам по собі зникне.
Тим паче що таке рішення було б в інтересах України.
Можна усіх переграти.

Та, схоже, Зеленський віддає перевагу лише гучним словам, а не реальним діям для захисту країни. А Єрмака і Демченка чіпати він не хоче. Бо це ж свої.
Навіть якщо і зрадники України.

Сергій Стерненко

Реакція Ріната Ахметова і коментар Сергія Лещенка.

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.