December 5, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

ПОБІЧНА ЖЕРТВА УКРАЇНСЬКИХ САНКЦІЙ

1 min read

Ви знаєте хто може потрапити до списків санкцій РНБО? Ви. Ці рішення вже давно посміховисько. Але щоб настільки!!

У ці списки потрапив мій близький друг киянин Вадим Лещенко. Без будь-яких проблем ці дебіли блокують йому банківську карту та інше, тільки тому що десь у Дебальцевому є якийсь сепар із таким самим ім’ям. Це мені сьогодні зателефонувала його дружина Олена Ярмолюк

Вадик і Олена наші найближчі друзі десятки років. Майже рідні люди. Найсвітліші люди, на яких світ тримається. А те, що справжні громадяни і патріоти України, це вже загальний зміст. Але є зелені бюрократи, які блокують виправлення помилки. Тому що це не помилка, це система!

Ось що Вадим написав до СБУ і до Уповноваженоі Верховної Ради з прав людини Людмили Денисової:

«Добрий день. Я, Лещенко Вадим Анатолійович, народився 07.10.1971 року в м. Києві, зареєстрований та проживаю за адресою — м. Київ, вул. Я.Гашека 17/1, кв.66.

Указом президента України №266/2021 Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 18 червня 2021 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» внесено до санкційного списку згідно додатку1 (п.114): Лещенко Вадим Анатолійович
(Лещенко Вадим Анатольевич, LESHCHENKO VADYM).
Народився 7 жовтня 1971 р.
Зареєстрований за адресою: Донецька область, м. Дебальцеве, вул. Вокзальна, 15.

Моє прізвище та дата народження співпадають з відповідними даними цієї людини, але я нею не являюсь. В результаті санкцій, моє прізвище потрапило в якісь чорні списки і я отримую відмови від всіх банків щодо отримання картки, не можу отримувати відправлення поштою, маю проблеми з страховими компаніями тощо.
Я неодноразово звертався до СБУ та РНБО, отримував різні відповіді, але ситуація не змінилася».

Сергій Ку

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.