December 7, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

БОРОТЬБА З КОРУПЦІЄЮ В УКРАЇНІ. ЯК Є

1 min read

Ексдепутат ВРУ Броніслав Береза пише на своїй сторінці в соцмережах, що Кабінет Міністрів України погодив кандидатуру Василя Сенчука на посаду голови Вишгородської районної державної адміністрації Київської області.

Упродовж багатьох років В. Сенчук очолював Бюро технічної інвентаризації міста Києва. У своїй декларації він показав, що як держчиновник такого не вельми високого рангу він зміг зібрати $13,000,000, які зберігає готівкою у сейфі Ощадбанку, а ще $300,000 зберігах невідомо де на кишенькові витрати.

Національне агентство запобігання корупції (НАЗК), яке перевіряло податкову декларацію кандидата на голову РДА, очевидно, вважає, що походження таких коштів і вічного чиновника невисокого рангу не викликає запитань і сумнівів.

Після погодження кандидатури в КМ України президентові Зеленському уже ніщо не заважає підписати указ про призначення пана Сенчука головою Вишгородської РДА, де він зможе проявити свої хабарницькі таланти ще більшою мірою.

Б. Береза звертає увагу на те, що професійні громадські борці з корупцією також мовчать. «Немає ні голосних заяв, ні перформенсів перед Кабміном, ні протестів і марафонів по плсольствах. А чого їм обурюватися, якщо на цю історію не виділено ґрант. Немає ґранта — немає й обурення. Безоплатно — лише глибока стурбованість і повне співчуття».

Екснардеп наголошує, що мовчить і світоч чесності і головний борець з корупцією Сергій Лещенко, якого, очевидно, таке призначення не обурює, оскільки воно влаштовує Зеленського й ОП. Мовчить і комітет ВР з протидії корупції, який очолюють «слуги народу» і в якому працює ще одна креатура Зеленського — ґвалтівник Іванісов.

«Ця історія дуже показова, і вона підтверджує звинувачення наших західних партнерів, що за Зеленського корупція квітне буйний цвітом», — завершує свій запис Б. Береза, припускаючи, що за такого розвитку подій може бути шанс знову призначити на державні посади Арбузова, Азарова. Клименка чи Пшонки. «Чому б і ні? НАЗК скаже, що претензій до них немає і що вони — гідний кадровий резерв».

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.