November 29, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

НІМЕЦЬКА ПОЛІТИКА — КОРИСНИЙ ІДІОТИЗМ ЧИ СВІДОМА ДОПОМОГА КРЕМЛЮ?

1 min read

Німецькі політики продовжують давати дипломатичний пас для продовження гібридної агресії РФ проти України. Що це — корисний ідіотизм чи цілеспрямована атака за кошти Кремля з газових контрактів? Вирішуйте самі.

Сьогодні, 10 листопада, в інтерв’ю німецькій медіакомпанії Deutschlandfunk депутат німецького Бундестагу, речник із зовнішньополітичних питань фракції Соціал-демократичної партії Нільc Шмід (Nils Schmid) запропонував розв’язувати проблему біженців на кордоні Польщі та Білорусі, спрямувавши їх до… України.

Не знаю, як відреагують на таку заяву в Міністерство закордонних справ України, але я вважаю, що було б не зайвим нагадати Німеччині, що Україна через військову агресію РФ, яка триває з 2014 року, знаходиться фактично у стані війни. За цей час близько 1,5 млн людей (лише за офіційними даними) стали вимушеними переселенцями, а фактично — біженцями, які втратили свої домівки, але не стали штурмувати кордони ЄС, а залишились в Україні.

Тягар війни вже 8-й рік лягає на українську економіку, бойові дії на сході України тривають, Крим і досі окупований… Чи бажає Німеччина прийняти українців, що втратили дім, надати їм притулок та забезпечити їх всім необхідним? Чи змінили Німецькі політики своє ставлення до прийняття України в ЄС та НАТО? Чи про Україну воліють згадувати тільки якщо треба висловити “глибоке занепокоєння” з приводу використання Байрактарів на Донбасі, або коли треба кудись діти сирійських біженців?

Такі заяви німецьких політиків — це набої для російської пропаганди, якими РФ одночасно може стріляти як в бік України, так і в бік ЄС.

Роман Бурко

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.