May 27, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

ПЕРШОГО ЛИСТОПАДА ЗА КИЇВСЬКИМ ЧАСОМ

1 min read

Дві малоприємні новини стосовно 1 листопада:

1. Російська Федерація з 1 листопада зупиняє постачання енергетичного вугілля в Україну

Мова іде про вугілля марки А (антрацит) та П (пісне)”.
Вугілля таких марок завозили компанії ДТЕК, “Донбасенерго”, а також “Технова”, яка об’єднує Дарницьку, Сумську та Чернігівську ТЕЦ. Заборона поширюється лише на вугілля, яке використовується для потреб енергетики, і не стосується коксівного. Ці дії РФ схожі на її дії восени 2014 року.

А ще —- вони дуже схожі на “блокаду” постачання вугілля з Донбасу зимою 2017 року, яку під охороною нацгвардії Авакова проводив всім відомий Семен Семенченко.

Фактично це є повторенням тієї блокади —- бо більшість “російського” вугілля, яке надходить до України і досі видобувається на окупованій частині Донбасу на колишніх державних шахтах України, які Росія присвоїла собі після “акцій” Семенченка 2017 року.

Повторюю — спільних з Аваковим. Бо роль НГУ, яких нібито Аваков послав “наводити порядок” тоді полягала в захисті “семенченківців” і надання їм (семенченківцям) військових наметів, теплої одежі, сухпайків та іншого спорядження.

Натомість з 1 листопада Україна починає імпортувати російську електроенергію – вісім компаній вже викупили всі доступні 2200 МВт квот імпорту електроенергії з Росії до Україна.

В тому також немає нічого нового —- демонтувати українську енергетику, закривати державні вугільні шахти, зупиняти блоки АЕС в Україні почали в Україні ще 2019 року — відразу після отримання влади і монобільшості в Раді Зеленським.

2. З 1-го листопада в Києві оголошується “червона зона” по Ковіду з усіма обмеженнями для невакцинованої більшості — проїзд у транспорті тільки за наявності “сертифіката” вакцинації.

Володимир Мартинюк

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.