September 24, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

Зустріч президентів та відкриття Українського дому: названі деталі візиту Зеленського до США

1 min read

Надзвичайний і Повноважний Посол України в США Оксана Маркарова заявила, що підготовка візиту Володимира Зеленського до Вашингтону та Каліфорнії вже вийшла на фінішну пряму.

Про це вона розповіла у Facebook.

Читайте також: Зустріч Зеленського і Байдена – що заплановано у графіку та чи можуть перенести візит. Ексклюзивні подробиці Новини.LIVE

Деталі візиту Зеленського до США

Відомо, що президент України пробуде у Вашингтоні два дні – 31-го серпня та 1-го вересня, після чого вирушить у Каліфорнію. Так, вже запланована зустріч з Джо Байденом у Білому домі та основні її складові.

Зокрема, узгоджені зустрічі з очільниками ключових для українсько-американських відносин міністерств. Також розплановані дві презентації від президента та першої леді для представників медіа, громадськості та інформаційно-аналітичних центрів. 

“Крім того, заплановане відкриття Українського Дому, а також відвідання знакових для відносин України та США місць Вашингтона. Сподіваємось розповісти більше деталей вже зовсім скоро”, – підкреслила Маркарова.

Візит Зеленського у США – останні новини:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram та Viber Новини.LIVE.

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.